cs-joke.pl forum
Mapy. Bardzo szczegółowa mapa i nawigacja GPS - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Windows (https://cs-joke.pl/forum-4.html)
+--- Thread: Mapy. Bardzo szczegółowa mapa i nawigacja GPS (/thread-19709.html)

Pages: 1 2


Mapy. Bardzo szczegółowa mapa i nawigacja GPS - mquinteros.g - 09 Dec 2017

Mapa Google nie jest bardzo szczegółowa, bardzo często chcę szukać konkretnego budynku lub bloku lub dowolnej konkretnej lokalizacji w większej ilości szczegółów i nie pojawia się ona na mapie Google.   Pomyślałem, że chciałbym go udostępnić tym, którzy są zainteresowani poszukiwaniem przydatnej mapy, która jest bardzo jasna pod względem lokalizacji ulic, dróg, miejsc, budynków i miejsc zainteresowania, która jest całkowicie mapą offline z nawigacją GPS. Mapa, z której zawsze korzystam w ciągu dnia, aby pomóc mi się przemieszczać, mapa Google, gdy jestem w określonej lokalizacji, to Maps.Me - nawigacja mapy i GPS. Mapa OSM, która jest bardzo czysta i przejrzysta, całkowicie darmowa i bez żadnych reklam.   https:


RE: Mapy. Bardzo szczegółowa mapa i nawigacja GPS - twentyeightdollars - 09 Dec 2017

Wygląda dobrze. Ale nie można wyszukiwać według numeru bloku dla niektórych ulic. Nadal dobra rekomendacja. dzięki


RE: Mapy. Bardzo szczegółowa mapa i nawigacja GPS - iloveshopping12345 - 09 Dec 2017

Ikony przystanku i metra mają mały niebieski kolor, ikona symbolu jest nieco inna. Próbowałem poprosić ich, aby zmienili się na coś łatwiejszego lub szybszego do rozróżnienia między oboma i oni odpowiedzieli, że tylko oni otrzymają więcej informacji zwrotnych, wtedy rozważą. Jeśli możesz pomóc, wyślij im e-mail na adres [email protected], aby poprosić o zastąpienie nowej ikony MRT. Zobacz poniżej ilustrację, którą im przesłałem.


RE: Mapy. Bardzo szczegółowa mapa i nawigacja GPS - sweetmsava - 09 Dec 2017

Próbowałem go używać podczas jazdy lokalnie i na morzu. Niezbyt przydatne. Dla kierowcy, Waze i Google zapewniają lepszą nawigację.


RE: Mapy. Bardzo szczegółowa mapa i nawigacja GPS - wredeemma - 09 Dec 2017

siaoboy napisał: Próbowałem go używać podczas jazdy lokalnie i na morzu. Niezbyt przydatne. Dla kierowcy, Waze i Google zapewniają lepszą nawigację. Miły. Dziękuję za twój komentarz. Chociaż nie prowadzę, uważam też, że popularna aplikacja Waze to z pewnością dobra nawigacja dla większości kierowców. Jeśli chodzi o aplikację Maps.Me, z pewnością ta mapa zapewnia większą szczegółową mapę niż mapa Google, moim zdaniem, dobra na uliczne spacery. Korzystam z transportu publicznego, pociągów i autobusów, a po zejściu z mapy ta mapa pomaga mi lub prowadzi mnie, aby znaleźć to, co chcę, niż korzystać z mapy Google. Podobnie jak w przypadku wszystkich map, nie pokazują żadnych skrótów, takich jak przechodzenie przez bloki lub budynki. Ma tendencję do podążania głównymi lub mniejszymi drogami w zależności od tego, gdzie jesteśmy.


RE: Mapy. Bardzo szczegółowa mapa i nawigacja GPS - sk.khan181 - 09 Dec 2017

Dzięki za podzielenie się. Nie jestem teraz kierowcą i nie korzystam z trybu offline Streetdirectory, ponieważ ma on więcej szczegółów niż mapa google. Jedną z funkcji, z której zawsze korzystam, jest to, kiedy muszę znać następny autobus. Ale oczywiście trzeba włączyć sieć 4g. Pobierz Map.me i porównaj. Potrzebuję tylko prostej szczegółowej mapy.


RE: Mapy. Bardzo szczegółowa mapa i nawigacja GPS - satyananda.sahoobsc - 09 Dec 2017

1 na maps.me. Gdy podróżuję za granicę bez roamingu danych, często korzystam z maps.me, aby ułatwić mi nawigację. Dlatego maps.me jest bardzo przydatna jako mapa offline, jeśli nie masz danych. Wszystko, czego potrzebujesz, to zablokować GPS (korzystam z GPS Status) i pobrać mapę offline kraju przed podróżą.


RE: Mapy. Bardzo szczegółowa mapa i nawigacja GPS - william43mcclure - 09 Dec 2017

Wreszcie, aplikacje mapowe, które umożliwiają wyszukiwanie w trybie offline. Dziękuję za udostępnienie.


RE: Mapy. Bardzo szczegółowa mapa i nawigacja GPS - jester24zyx - 09 Dec 2017

IIRC, Gmap używane również do wyświetlania bloków, ale teraz nie wiem dlaczego się nie wyświetla.


RE: Mapy. Bardzo szczegółowa mapa i nawigacja GPS - moresteveo - 09 Dec 2017

Czy gmap nie ma również wyszukiwania offline? Ale musisz najpierw pobrać ten obszar.