cs-joke.pl forum
Proszę o komentarz na temat budowy ITX, wielkie dzięki ~ - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Sprzęt (https://cs-joke.pl/forum-2.html)
+--- Thread: Proszę o komentarz na temat budowy ITX, wielkie dzięki ~ (/thread-24610.html)

Pages: 1 2


Proszę o komentarz na temat budowy ITX, wielkie dzięki ~ - allyc926 - 13 Mar 2018

Pozdrowienia,   Poniżej znajdują się przedmioty, które kupiłem, ale jeszcze do budowy, proszę doradzić, czy można to zrobić? Czy będzie jakiś problem przy jego budowie?   - Procesor pamięci podręcznej Intel 7th Generation i7 7700K 8 MB - Płyta główna ASUS ROG STRIX Z270I GAMING mITX - Samsung 960 Pro 512Gb M.2 (2280) NVMe SSD - G.Skills Trident Z Zestaw RAM RGB 3000Mhz (2 X 8 Gb)   - Obudowa komputerowa CoolerMaster Elite 110a - CoolerMaster Seidon 120 V3 CPU Cooler - CoolerMaster V650 80 GOLD Full Modular PSU   Wielkie dzięki za wiedzę tutaj


RE: Proszę o komentarz na temat budowy ITX, wielkie dzięki ~ - suttles2003 - 13 Mar 2018

Wygląda dobrze. Najpierw buduj. Nie jestem zbyt pewny co do zwolnienia z pamięci RAM, ale powinienem mieć nadzieję, że tak.


RE: Proszę o komentarz na temat budowy ITX, wielkie dzięki ~ - telkaif - 13 Mar 2018

jak bardzo to lubię?


RE: Proszę o komentarz na temat budowy ITX, wielkie dzięki ~ - timmothy1241 - 13 Mar 2018

Hmm ... Jestem ciekawy. Po co pytać, czy części pasowałyby dopiero po dokonaniu zakupów? Jaki jest twój cel dla tego zestawu? Po co zdobywać wszystkie najlepsze części dzięki olśniewającym RGB i wszystkim, tylko po to, by schować je w skrzyni bez okien? Niektóre światła powinny jednak filtrować wszystkie otwory wentylacyjne - czy tego chcesz? Czy spodziewasz się GPU? Nie potrzebujesz dodatkowych dysków do przechowywania?


RE: Proszę o komentarz na temat budowy ITX, wielkie dzięki ~ - mquinteros.g - 13 Mar 2018

Elite 110 PSU znajduje się powyżej procesora wor ... Lepiej sprawdź prześwit W przeciwnym razie Elite 110 buduje pudełko po butach w łatwym trybie. Trybem twardym będzie SG13.


RE: Proszę o komentarz na temat budowy ITX, wielkie dzięki ~ - peacemakerkimi - 13 Mar 2018

clearsky7 napisał: Hmm ... Jestem ciekawy. Po co pytać, czy części pasowałyby dopiero po dokonaniu zakupów? Jaki jest twój cel dla tego zestawu? Po co zdobywać wszystkie najlepsze części dzięki olśniewającym RGB i wszystkim, tylko po to, aby schować je w skrzyni bez okien? Niektóre światła powinny jednak filtrować wszystkie otwory wentylacyjne - czy tego chcesz? Czy spodziewasz się GPU? Nie potrzebujesz dodatkowych dysków do przechowywania? Właściwie od dawna nigdy nie naprawiano komputera typu "zrób to sam", dlatego popełniłem błąd, który najpierw zakupił komponenty, a następnie zdał sobie sprawę, że wszystko musi być poprawnie zmontowane. Mój cel dla tego urządzenia jest dla normalnego użytkowania i prawie nie będzie grać w grę. Ale potrzebuję szybkiej wydajności komputera. To są części premium? Na podstawie ceny powinno być hur ~ Obudowa jest mądra, brak zasobów, dlatego cena jest tak tania i dobra. " Być może w najbliższej przyszłości, a potem zmienić na dobrą przezroczystą obudowę? GPU jest mądre, może w niedalekiej przyszłości, jeśli naprawdę potrzebne. Dodatkowe dyski do przechowywania, oparte na płycie głównej i obudowie, powinny być w stanie umieścić kilka dodatkowych dysków SSD i


RE: Proszę o komentarz na temat budowy ITX, wielkie dzięki ~ - yvonnecwh - 13 Mar 2018

singupingu napisał: Wygląda dobrze. Najpierw buduj. Nie jestem zbyt pewny co do zwolnienia z pamięci RAM, ale powinienem mieć nadzieję, że tak. Wielkie dzięki ~


RE: Proszę o komentarz na temat budowy ITX, wielkie dzięki ~ - iangel42 - 13 Mar 2018

zheng napisał: jak bardzo to lubię? Szacowany koszt to 1580 USD do 1655 USD


RE: Proszę o komentarz na temat budowy ITX, wielkie dzięki ~ - peacemakerkimi - 13 Mar 2018

wwenze napisał: Elite 110 PSU znajduje się powyżej procesora wor ... Lepiej sprawdź prześwit W przeciwnym razie Elite 110 buduje pudełko po butach w łatwym trybie. Trybem twardym będzie SG13. Używanie tej samej marki dla PSU i Case powinno być jak dotąd bezpieczne. Ponieważ zasilacz ma bardzo krótką długość, myślę, że ma 140 cm.


RE: Proszę o komentarz na temat budowy ITX, wielkie dzięki ~ - khyati070297 - 13 Mar 2018

Kiedy nadejdzie czas, po prostu wykonaj prosty mod, aby przekształcić panel boczny w okienny, wyciąć otwór akrylowy i trzymać za pomocą śrub i gwoździ lub rivot pchltws napisał: Właściwie od dawna nigdy nie naprawiano komputera typu "zrób to sam", dlatego popełniłem błąd, który najpierw zakupił komponenty, a następnie zdał sobie sprawę, że wszystko musi być poprawnie zmontowane. Mój cel dla tego urządzenia jest dla normalnego użytkowania i prawie nie będzie grać w grę. Ale potrzebuję szybkiej wydajności komputera. To są części premium? Na podstawie ceny powinno być hur ~ Obudowa jest mądra, brak zasobów, dlatego cena jest tak tania i dobra. " Być może w najbliższej przyszłości, a potem zmienić na dobrą przezroczystą obudowę? GPU jest mądre, może w niedalekiej przyszłości, jeśli naprawdę potrzebne. Dodatkowe dyski do przechowywania, oparte na płycie głównej i obudowie, powinny być w stanie umieścić kilka dodatkowych dysków SSD i