cs-joke.pl forum
Poszukiwanie porady dotyczącej połączenia światłowodowego w HDB - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: Poszukiwanie porady dotyczącej połączenia światłowodowego w HDB (/thread-27610.html)

Pages: 1 2


Poszukiwanie porady dotyczącej połączenia światłowodowego w HDB - 777sappa777 - 14 Sep 2018

Prośba o poradę, w jaki sposób mogę podłączyć mój komputer do światłowodu. Właśnie Starhub zainstalował modem Fiber i router w salonie. Problem polega na tym, że mój komputer znajduje się w 2 pokojach i nie ma możliwości korzystania z Wi-Fi.   Jakie opcje mam, aby mój komputer mógł łączyć się z Fibre? Poprosiłem technika instalującego włókno, a on zalecił zainstalowanie punktu dostępu w moim gabinecie. Czy ktoś ma do tego rzetelny kontakt? Jakieś inne, mniej kosztowne opcje ze stabilnymi prędkościami surfowania?   Z góry dziękuję


RE: Poszukiwanie porady dotyczącej połączenia światłowodowego w HDB - contactcrocker - 14 Sep 2018

kup długi kabel LAN i połącz się z salonem. HDB nie jest duży, wiesz. Innym sposobem jest zakup adaptera WiFi. Obie są tanimi opcjami. Poproś technika o DIE


RE: Poszukiwanie porady dotyczącej połączenia światłowodowego w HDB - williambswygart - 14 Sep 2018

Rozważałem pomysł na długi kabel sieciowy, ale nie mogę zamknąć drzwi gabinetu i nie mam istniejącego trunkingu, aby uruchomić kabel. Jeśli chodzi o adapter bezprzewodowy, niezbyt pewien, jak to działa. Zakładam kabel sieciowy od adaptera do komputera?


RE: Poszukiwanie porady dotyczącej połączenia światłowodowego w HDB - wolverine3xl - 14 Sep 2018

Google WiFi adapter, to wiesz. Może również korzystać z youtube


RE: Poszukiwanie porady dotyczącej połączenia światłowodowego w HDB - nagsiscool - 14 Sep 2018

możesz rozważyć użycie wtyczki powerline do podłączenia komputera stacjonarnego do światłowodu. Wysłane z aplikacji GAGT na Androida


RE: Poszukiwanie porady dotyczącej połączenia światłowodowego w HDB - mandie.nitschke - 14 Sep 2018

mingfreakrsx napisał: możesz rozważyć użycie wtyczki powerline do podłączenia komputera stacjonarnego do światłowodu. Wysłane z aplikacji GAGT na Androida Wtyczki domowe są bardzo problematyczne Próbowałem raz, nie mogłem go uruchomić. To była jakaś głupia koreańska marka.


RE: Poszukiwanie porady dotyczącej połączenia światłowodowego w HDB - ddmack.mcclam281 - 14 Sep 2018

najtańsze: kup adapter wifi na PC. najszybciej: uruchom kabel LAN z routera na komputer.


RE: Poszukiwanie porady dotyczącej połączenia światłowodowego w HDB - antiqueshawls - 14 Sep 2018

lifesgood napisał: Rozważałem pomysł na długi kabel sieciowy, ale nie mogę zamknąć drzwi gabinetu i nie mam istniejącego trunkingu, aby uruchomić kabel. Jeśli chodzi o adapter bezprzewodowy, niezbyt pewien, jak to działa. Zakładam kabel sieciowy od adaptera do komputera? Najtańszym i najszybszym sposobem na uzyskanie tego (twojego przypadku) jest uruchomienie adaptera Wi-Fi. Jednak po zamknięciu drzwi sypialni sygnał spadnie. Mam tylko nadzieję, że nadal można znieść. Możesz pożyczyć od kogoś, kto ma jeden i spróbować najpierw.


RE: Poszukiwanie porady dotyczącej połączenia światłowodowego w HDB - anieqsamsodien - 14 Sep 2018

uzyskać drugi router, ustawić go jako punkt dostępowy?


RE: Poszukiwanie porady dotyczącej połączenia światłowodowego w HDB - zukodamian - 14 Sep 2018

Mancunian2 napisał: Wtyczki domowe są bardzo problematyczne Próbowałem raz, nie mogłem go uruchomić. To była jakaś głupia koreańska marka. Wszystko zależy od warunków domowych w domu, aby homeplug mógł osiągnąć maksymalną wydajność. Wysłane z aplikacji GAGT na Androida