Potrzebuję rady na temat podłączenia do Guangzhou
#1

Witam wszystkich guru sieci ,   Zasadniczo mój problem jest bardzo wysoki ping po podłączeniu do Guangzhou .. Gram Webgame nazwie 龍 將 , w zasadzie 3 Kingdoms gry .. gdy próbuję ping jego long.37wan.com serwera , otrzymuję 200 ~ 300ms za każdym razem, a ja jestem w tyle podobny sposób diabła tracąc wiele z Chin facetów podczas codziennych wydarzeń ...   jestem za pomocą M1 włókien 100Mbps optykę .. moja qns jest to jakiś sposób, aby zwiększyć prędkość ? Próbowałem za pomocą serwera VPN , czyli StrongVPN , ale nawet po podłączeniu do najbliższego serwera do Guangzhou, który jest Hongkong , ja wciąż się takie same wyniki. StrongVPN robi mieć serwer w Guangzhou jeśli zastanawiasz .   Potrzebują pomocy plz .. thnx i doceniane.
Reply


Messages In This Thread
Potrzebuję rady na temat podłączenia do Guangzhou - by spikeball17 - 09 Dec 2016, 12:37 PM
RE: Potrzebuję rady na temat podłączenia do Guangzhou - by elizabethblindauer - 09 Dec 2016, 12:42 PM
RE: Potrzebuję rady na temat podłączenia do Guangzhou - by AimJunk1e - 09 Dec 2016, 12:43 PM
RE: Potrzebuję rady na temat podłączenia do Guangzhou - by ruby.watts432 - 09 Dec 2016, 12:44 PM
RE: Potrzebuję rady na temat podłączenia do Guangzhou - by aacs69 - 09 Dec 2016, 12:45 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)