Klinika Hardware
#1

Rozumiem SSD szybciej niż dysk twardy, ale jestem ciekaw jak prędkość ta przełoży się na rzeczywistych dziennych świadczeń użytkowania.   Czytałem, że SSD rozpoczyna OS szybciej, szybciej BIG transfer plików itp Ale dla mnie są to małe non-wtórne korzyści. Wystarczy tylko uruchomić system może raz dziennie, ile jest dodatkowe 20-30 sekund czekać? Również jak często przeciętny użytkownik 20-30gb transferu plików do czerpania korzyści?   Od czytania HWZ, większość ludzi zdaje podnosimy swój system z SSD, ale patrząc na marką pełnego systemu, większość nadal używa HDD. Czy to ze względu na różnicę w cenie?   HDD wygrywa ręce w dół w perspektywie cenie za GB, a większość dzisiejszych są 7200rpm. A dzisiaj wzrosła przepustowość Internetu oznacza, większość użytkowników pobierasz więcej zawartości. Nasza przystawka wszędzie telefonów komórkowych kamery oznacza bierzemy więcej zdjęć o wysokiej rozdzielczości i pełne filmy HD. Więc nie będzie wydaje się bardziej logiczne, aby uzyskać większe, tańsze HDD, gdy korzyści są bardziej namacalne?   Może jakieś konkretne użytkownicy mogą stale wymagają dużej prędkości SSD, ale nie średnie użytkownicy domowi czerpanie pełnych korzyści?   Osobiście jestem za HDD dopóki koszt i pojemność SSD może się równać. Dla mnie wydaje się, większość kupujących SSD aktualizujesz tylko dlatego, że jest to najnowszy i ostatni. Ale czy jest to opłacalne? Nie oznacza to diss użytkowników SSD, po prostu staramy się omówić i zrozumieć. Nadzieję, że możemy mieć zdrową dyskusję bez uzyskiwania płomień ...
Reply


Messages In This Thread
Klinika Hardware - by wolverine3xl - 12 Dec 2016, 06:26 PM
RE: Klinika Hardware - by poreb1a.k - 12 Dec 2016, 06:28 PM
RE: Klinika Hardware - by cayleena - 12 Dec 2016, 06:29 PM
RE: Klinika Hardware - by newcompanyface - 12 Dec 2016, 06:30 PM
RE: Klinika Hardware - by wolverine3xl - 12 Dec 2016, 06:31 PM
RE: Klinika Hardware - by seeknext001 - 12 Dec 2016, 06:31 PM
RE: Klinika Hardware - by miczax - 12 Dec 2016, 06:32 PM
RE: Klinika Hardware - by mquinteros.g - 12 Dec 2016, 06:34 PM
RE: Klinika Hardware - by calvinllee34 - 12 Dec 2016, 06:35 PM
RE: Klinika Hardware - by harddicktony - 12 Dec 2016, 06:36 PM
RE: Klinika Hardware - by armand.stephanie - 12 Dec 2016, 06:38 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)