Pomoc z Aztech Homeplug !
#1

Kupiłam AZTECH hl110e HomePlug i hl110ew i mam ogromny problem korzystania z nich.   Po podłączeniu wszystkiego, mój telefon Android jest w stanie uzyskać "podłączony" do SSID sieci bezprzewodowej, ale nie jestem w stanie surfowania lub cokolwiek. Na przykład, podczas korzystania z przeglądarki, przeglądarka mówi, że nie ma żadnego związku.   Zadzwoniłem do AZTECH technologicznie linię, ale facet w tym celu ma ciężki akcent i był niecierpliwy i bardzo niegrzeczne. Nie został rozwiązany, nawet po przejściu przez proces.   Więc szukałem w internecie i mam to:     Zacytować: Ale problem pojawia się, gdy nie-technika napotka problem DHCP adres IP. Wydaje się, że jestem napotykają ten problem po skonfigurowaniu routera bezprzewodowego i tego urządzenia. Mój router bezprzewodowy jest włączony DHCP, takie same dla urządzenia, ale mój laptop, PC i iPhone są w stanie połączyć się z bezprzewodową jeszcze w stanie korzystać. Najwyraźniej po wykonaniu mojego rozwiązywania problemów, wydaje się, że DHCP nie działa jak sama ma, więc muszę ręcznie wprowadzić statyczny adres IP dla wszystkich urządzeń, dzięki czemu może pracować.   Recenzja na WL556E Aztech Wireless Extender / Blog repeaterów «Sgteched za   Wygląda na to, że nie jestem jedynym napotykają sytuację. Ale nie wiem jak skonfigurować DHCP dla moich urządzeń.   Czy ktoś może pomóc? Tak sfrustrowany jestem prawie o rzucić AZTECH ścianę!
Reply


Messages In This Thread
Pomoc z Aztech Homeplug ! - by rishal.me - 15 Feb 2017, 02:34 PM
RE: Pomoc z Aztech Homeplug ! - by solotrenes - 15 Feb 2017, 02:35 PM
RE: Pomoc z Aztech Homeplug ! - by rawat.kshitiz - 15 Feb 2017, 02:36 PM
RE: Pomoc z Aztech Homeplug ! - by basa414 - 15 Feb 2017, 02:38 PM
RE: Pomoc z Aztech Homeplug ! - by neospeed83 - 15 Feb 2017, 02:39 PM
RE: Pomoc z Aztech Homeplug ! - by kartikya.rai - 15 Feb 2017, 02:40 PM
RE: Pomoc z Aztech Homeplug ! - by russell.perrin - 15 Feb 2017, 02:41 PM
RE: Pomoc z Aztech Homeplug ! - by basa414 - 15 Feb 2017, 02:42 PM
RE: Pomoc z Aztech Homeplug ! - by timmothy1241 - 15 Feb 2017, 02:43 PM
RE: Pomoc z Aztech Homeplug ! - by bb410912 - 15 Feb 2017, 02:45 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)