Potrzebujesz porady od modernizacji Rig
#5

ZrE0_Cha0s napisał: yup jak błotniste powiedział , wystarczy znaleźć procesor serii K , sensu zmienia wszystko do nowej serii . jak Haswell jest nadal zdolny do odtwarzania większość obecnych gier. kto jest błotnista ? angelnickx napisał: ... Obecnie gram Overwatch , H1Z1 i nowy Battlefield 1 / Titanfall 2 . Zauważyłem na Overwatch moje użycie procesora wynosi około 90+ cały czas z pamięci RAM na 5 GB używany. Zauważyłem również H1Z1 komputer trafia około 60 ~ 70 fps z CPU i RAM maxed prawie 7.2GB . ... RAM: u można spróbować dodać do 16GB oto teraz tak tanie, chyba że u mają wolne 4GB dookoła. PSU mądry, nie sądzę, trzeba ba ... btw upewnić się u mają dobrą chłodnicę przed OC, można dostać kopalni wymienione na stronie >>>> Dostaję 30-35 stopni na biegu jałowym , przy obciążeniu około 40 ( Overwatch , pole bitwy , paragon itp )
Reply


Messages In This Thread
Potrzebujesz porady od modernizacji Rig - by contactcrocker - 12 Dec 2016, 10:28 PM
RE: Potrzebujesz porady od modernizacji Rig - by farmertx - 12 Dec 2016, 10:29 PM
RE: Potrzebujesz porady od modernizacji Rig - by clintonch - 12 Dec 2016, 10:30 PM
RE: Potrzebujesz porady od modernizacji Rig - by sachin.chhabra29 - 12 Dec 2016, 10:31 PM
RE: Potrzebujesz porady od modernizacji Rig - by xodnum - 12 Dec 2016, 10:32 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)