UNSEALED elementu z Qoo10 ?
#1

Wcześniej byłem z prośbą o pomoc tutaj na budowaniu moją pierwszą platformę , a następnie sugestię do używania Qoo10 kupon combo kupić moje niektóre części. Jednak wszystko było dobrze , dopóki nie otworzył pole do mojej płyty głównej.   Ktoś już otwarty przed   Uszczelnienie naklejki na worku przewodzącego został zatrzymany ze skórką i z powrotem na tym samym boku worka. Płyta została również podjęta z worka i gniazda z powrotem w góry nogami ; zatem oczywiste oznaczenia z kołków na dnie mobo może być wydaje się w górnej części worka się .   Każdy, kto ma podobne doświadczenia mogą dzielić się co robić dalej ? Ssać kciuk i używać ?   Sprzedający jest dość renomowanym sklepie z SLS i już skontaktował się z nim . Ale nie haju moje nadzieje .
Reply
#2

Dun zmartwieniem bro . To normalne. Najprawdopodobniej distro , które importuje mobo musi otworzyć opakowanie i trzymać swoje nalepki gwarancyjne na pokładzie. To samo dotyczy kart graficznych .
Reply
#3

Gdyby tylko otwarte, zwykle nie stanowi problemu. Ale jeśli istnieją oznaki gięcia pin , korozji lub innego zużycia wtedy można narzekać.
Reply
#4

dzięki za odpowiedzi . naprawdę pomaga uspokoić nerwy . Pierwszy budynek razem już martwić się jak szalony.
Reply
#5

co marka swoją mobo ?
Reply
#6

clearsky7 napisał: Dun zmartwieniem bro . To normalne. Najprawdopodobniej distro , które importuje mobo musi otworzyć opakowanie i trzymać swoje nalepki gwarancyjne na pokładzie. To samo dotyczy kart graficznych . Ufnie. To czy jest to " miłe Shop" , która przyjmuje zwrotów od klientów
Reply
#7

Płyta które kupiłem bezpośrednio z konwergentnych przyszedł w opakowaniu, które zostało otwarte wcześniej, zatem nie ma obawy , ponieważ jest to normalne.
Reply
#8

clearsky7 napisał: co marka swoją mobo ? msi B150 m3
Reply
#9

Netwizzz napisał: msi B150 m3 Msi z corbell . Ale ich wielką naklejkę po prawej stronie pola . A na odwrocie mobo mam małą bladą niebieską naklejkę , który czyta " utraty gwarancji , jeśli naruszone " . Distro wytrzymaliśmy tam. Brak naklejki następnie u ma problemu; Nie wiem , gdzie się sklep Zdjęcie pochodzi.
Reply
#10

Nic złego się z nim.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)