Lan nie punkt pracy
#1

Witam, mieszkam w stosunkowo nowym mieszkaniu z kablem wskazuje całym domu .   11 spośród 12 punktów są w stanie dobrze pracować .   1 dany punkt nie jest w stanie pracować . Brak transferu danych.   Kupiłem 3 rodzaje kabla LAN do testowania wszystkich punktów, ale wszystkie 3 nie działa w danym momencie.   Poprosiłem , by sprawdzić dewelopera . Dostali ich podwykonawcy , aby przyjść z ich kabli sieciowych i urządzeń badawczych. Były testowane i potwierdzić , że punkt działa dobrze .   Czy ktoś może mi pomóc tutaj ? Jak to punkt ten nie działa. Jestem ciągnięcie moich włosów !   Z góry dziękuję!
Reply
#2

jaki test sub wykonawca ? gdzie jest kabel łącza punkt do modemu / routera ?
Reply
#3

Że PT jest przeznaczona do interkomu
Reply
#4

Aisyoz napisał: Że PT jest przeznaczona do Intercomm Przepraszam? Jest to punkt danych lan . Nie coś innego. Nawet punkty telefon używa punkt LAN. Supersen napisał: jaki test sub wykonawca ? gdzie jest kabel łącza punkt do modemu / routera ? Test? Używają trochę sprzętu , aby połączyć się patch panel a rzeczywistym punktem lan i to widać na zielono. Jestem laikiem , więc Duno wat typu urządzeń jest to, że . połączenie kablowe ? TP -> ONT -> Router - > Patch panel -> Punkt lan Czy kabel złamany w połowie z panelu poprawki do punktu lan ?
Reply
#5

dostać zestaw tester sieci takich jak to przetestować. Każdy punkt posiada 4 skręcone pary : telefon używa 2 , CAT5 wykorzystuje 4 (dla 100Mbps ) oraz Gigabit potrzebuje wszystkie 4 pary , aby działać poprawnie. Zestaw tester będzie mógł przetestować indywidualny kabel i czy są prawidłowo podłączone.
Reply
#6

Witam wszystkich , z powrotem do tego tematu z więcej informacji. ONT jest Huawei HG8040 -> Router jest EnGenius ESR9850 -> AP jest EnGenius ECB150 Znajomy wspomniał , że DHCP dla każdego z 3 mogą kolidować . Tylko jeden z powyższych może mieć włączone DHCP . Po zalogowaniu się z Starhub , poinformowałem ich użyję mojego ER9850 jako domyślnego routera podłączonego do ONT . Czy ktoś wie jak uzyskać dostęp do strony logowania dla Huawei ONT , aby sprawdzić ustawienia DHCP ? Z góry dziękuję!
Reply
#7

wildfaye29 napisał: Witam wszystkich , z powrotem do tego tematu z więcej informacji. ONT jest Huawei HG8040 -> Router jest EnGenius ESR9850 -> AP jest EnGenius ECB150 Znajomy wspomniał , że DHCP dla każdego z 3 mogą kolidować . Tylko jeden z powyższych może mieć włączone DHCP . Po zalogowaniu się z Starhub , poinformowałem ich użyję mojego ER9850 jako domyślnego routera podłączonego do ONT . Czy ktoś wie jak uzyskać dostęp do strony logowania dla Huawei ONT , aby sprawdzić ustawienia DHCP ? Z góry dziękuję! Nie martw się o ONT . Tylko pamiętaj, aby wyłączyć DHCP w AP EnGenius ECB150 . Ponadto , aby ułatwić znalezienie i skonfigurować AP , chciałbym zaproponować przypisać statyczny adres IP (zamiast dynamiczny) i ustawić zakres dynamiczny adres IP, DHCP ma przydzielić . Na przykład, Adres routera LAN -> 192.168.1.1 ( typowy) Adres LAN AP -> 192.168.1.2 DHCP dynamiczny adres IP z zakresu 192.168.1 . 11 do 192.168.1 . 255
Reply
#8

stay8899 napisał: Nie martw się o ONT . Tylko pamiętaj, aby wyłączyć DHCP w AP EnGenius ECB150 . Ponadto , aby ułatwić znalezienie i skonfigurować AP , chciałbym zaproponować przypisać statyczny adres IP (zamiast dynamiczny) i ustawić zakres dynamiczny adres IP, DHCP ma przydzielić . Na przykład, Adres routera LAN -> 192.168.1.1 ( typowy) Adres LAN AP -> 192.168.1.2 DHCP dynamiczny adres IP z zakresu 192.168.1 . 11 do 192.168.1 . 255 Cześć! Dzięki za odpowiedź! Mój problem jest jeden szczególny punkt LAN nie jest w stanie odbierać dane. Nawet po uzyskanie nowego kota 6 kabli i za pomocą urządzenia kontroli sieci , aby potwierdzić punkt działa. ECB150 już wyłączone DHCP. I Duno jeśli ONT lub ESR9850 który ma włączone DHCP lub oba . Chcesz zalogować się do ONT , aby dokładnie sprawdzić , ale Duno hasło. Obawiam się, że nie ma sprzeczności DHCP ONT i ESR9850 , które powodują , że szczególnie podkreślić lan nie działa. Ja wciąż próbuje dowiedzieć się, dlaczego ten szczególny sieci lokalne punkt nie robi .
Reply
#9

Twoja sprawa wygląda trochę jak ten facet : sieci domowej - Co się stało z moim niestandardowego kabla LAN ? - Super User Nie wkładać 100% zaufanie do testerów kablowych , zwłaszcza jeśli jest to tanie jeden .
Reply
#10

Ah- Pin -Kor napisał: Twoja sprawa wygląda trochę jak ten facet : sieci domowej - Co się stało z moim niestandardowego kabla LAN ? - Super User Nie wkładać 100% zaufanie do testerów kablowych , zwłaszcza jeśli jest to tanie jeden . Dzięki za odpowiedź! Znajomy , właściwa facet sieci, pomógł mi sprawdzić mój punkt sieć LAN z testera . Potwierdził, że przewody są prawidłowo wykonane . Poradził mi , aby dokładnie sprawdzić DHCP zamiast mojego sprzętu . Próbuję znaleźć logowanie ONT , tak aby sprawdzić . Każda pomoc mile widziana!
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)