WD HDD HDD doku
#1

Cześć chłopaki Więc kupiłem stację dokującą HDD która okazuje się być przyczyną USB 2.0 i nie czytać poprawnie, a ja zdemontowane WB 2TB My Book , który jest USB 3.0   jakoś kiedy podłączam ten dysk do stacji dokującej , nie jest wyświetlany w Eksploratorze wiatrowej. Google twierdzi, że dysk twardy nie jest kompatybilny ze stacją dokującą .. ( mam czegoś takiego meh ? )   Czy ktoś napotkał ten problem? można podzielić się ze mną rozwiązanie > ?
Reply
#2

Idź sformatować dysk twardy poprzez SATA .
Reply
#3

Poziom wejścia PC napisał: Idź sformatować dysk twardy poprzez SATA . ale jeśli go sformatować , a następnie dane wewnątrz zostaną usunięte ? aactually chcę wyodrębnić dane i rzucać HDD Liao
Reply
#4

Voxy napisał: ale jeśli sformatować go , a następnie dane wewnątrz zostaną usunięte ? I rzeczywiście chcą , aby wyodrębnić dane i rzucać HDD Liao Tak . Idź kopię zapasową danych najpierw sformatować .
Reply
#5

W pierwszej kolejności, dlaczego chcesz usunąć dysk twardy 2TB od mybook ?
Reply
#6

jtjt00 napisał: W pierwszej kolejności, dlaczego chcesz usunąć dysk twardy 2TB od mybook ? spowodować, że nie chce się włączyć ... więc myślałem, że ja po prostu PnP HDD WD LOL
Reply
#7

Spróbuj wyszukać się na czytniku Linux dla wd mybook Ale nie mogę potwierdzić to będzie działać
Reply
#8

vofzxy napisał: spowodować, że nie chce się włączyć ... więc myślałem, że ja po prostu PnP HDD WD LOL to jest możliwe , że sam dysk twardy ulegnie uszkodzeniu , a więc nie ma znaczenia, jakie alternatywne metody podłączania go do komputera , to nie będzie działać , jak również.
Reply
#9

runeruin napisał: Spróbuj wyszukać się na czytniku Linux dla wd mybook Ale nie mogę potwierdzić to będzie działać Użyłem Linux Reader wcześniej na moim WD MyBook żywo 3TB i udało się odzyskać wszystkie moje data.l
Reply
#10

wacko napisał: to jest możliwe , że sam dysk twardy ulegnie uszkodzeniu , a więc nie ma znaczenia, jakie alternatywne metody podłączania go do komputera , to nie będzie działać , jak również. ya . ale stil lmust wypróbować Okazuje się 1 HAV 1,8 GB nieprzydzielone miejsce , oznacza to, że jest pusty , prawda? lol czas, aby go dyszeć dzięki za chłopakami lesosn
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)