Produkt zbieżny sprowadzone z lazada ma naklejkę i pokwitowanie.
#1

Tylko sprawdzam.   Zamówiłem Palit GTX1060 3GB z lazada . Distro jest zbieżny .   Kiedy otrzymam produkt , nie widziałem żadnych naklejek ani zbieżny otrzymaniu od zbieżne. Tylko naklejki numer seryjny .   Ktoś w obliczu tego samego problemu wcześniej?     Wcześniej kupił Palit GTX950 od lazada że pochodzi z naklejki i otrzymaniu od zbieżne.
Reply
#2

Sama bro . Kupiłam też Palit GTX 1060 6Gb z lazada . Okno nie mają zbieżne naklejkę , która powie 3yrs gwarancji jak zdjęcia mają one na Convergent facebook. Wewnątrz pudełka nie mają także kartę gwarancyjną . Poprosiłem dostawy guy za faktury , a on mówi , że powinno być w środku . Ale nie mogę znaleźć żadnej faktury. Nie jestem pewien, czy zabrakło nalepek lub dostał tyle zamówień , że nie mają czasu, aby go wkleić ....... haha.
Reply
#3

Z tego 11,11 promocji, niektóre z naszych przedmiotów wysyłane bezpośrednio od Lazada magazynie i nie może wyglądać nasz zwykły opakowania z naklejkami i wszystkich. Pewni, to jeszcze w pełni pokryte zgodnie z naszymi zwykłymi warunkami gwarancji i przyjmujemy e-mail potwierdzenie Lazada jako dowód zakupu.
Reply
#4

Zazwyczaj jest paragon tam dobrze? Powinna ona gwiazda , kto jest sprzedawcą .
Reply
#5

Te pakiety, które wysyłamy sami będą mieli potwierdzenie tych, które wysyłamy od Lazada magazynu bezpośrednio wydaje się polegać na elektronicznej otrzymania w zamian.
Reply
#6

Jest możliwe, aby wysłać mi miękkiej kopii dowodu ? Będę dostarczy Ci wszystkich istotnych szczegółach.
Reply
#7

Sprawdź, poza pole , zazwyczaj znajduje się arkusz z tworzywa sztucznego , w którym faktura w środku.
Reply
#8

shadow84 napisał: Sprawdź, poza pole , zazwyczaj znajduje się arkusz z tworzywa sztucznego , w którym faktura w środku. Sprawdzone i nie mógł znaleźć niczego . Wezwie je jutro na mail mi miękki kopii pokwitowania.
Reply
#9

zenniz napisał: Sprawdzone i nie mógł znaleźć niczego . Wezwie je jutro na mail mi miękki kopii pokwitowania. Bro może aktualizować wyniki po tym? Chcesz wiedzieć, too. Dzięki.
Reply
#10

Zazwyczaj trzymać kopertę z fakturą zewnętrznej warstwy opasania . Czy masz to?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)