losowo mikro lag
#1

Ostatnio , mój komputer zachowuje się bardzo dziwnie w czasie.   1. Kiedy oglądam filmy na youtube to audio i wideo będzie tyle co kilka sekund . Ponowne chrom nie pomaga. Ponowne uruchomienie komputera rozwiązuje to .     2. Ogólna liczba pc pozostaje losowo . Jak piszę to czuję moim PC opóźniony. Ja nie wiem, jak to wytłumaczyć , ale to nie jest zwykłe gładkość o tym nie wiem . Otwieranie folderu lub nawet przesuwając kursor myszy mogę powiedzieć, że jest to mikro lag dzieje się stale.   Mam vidoes zarówno dla tego zjawiska. Każdy pomysł co się dzieje?   Wziął zrzut ekranu z menedżera zadań i procesor pracuje na 100%     Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#2

Opóźnienie jest spowodowane CPU działa na 100%. Mam to samo przy użyciu hamulca ręcznego przy 100% obciążeniu procesora . Dlaczego procesor jest w 100 %, System i sprężonego Pamięć jest na 47 % i przerywa na poziomie 15% . Są o wiele wyższe niż powinny być. Masz zły sterownik gdzieś .... Można spróbować bezproblemowe fotografowanie zidentyfikować kierowcę problem, ale czystą ponownej instalacji systemu Windows może być prostsze.
Reply
#3

Łaźnia je ...
Reply
#4

CPU nie powinien działać w 100 % przez większość czasu . Czasami to wynika z Windows Update lub sterowniki GPU kiedy to rozpocznie się dzieje? u można spróbować przywrócić systemu
Reply
#5

http://www.tenforums.com/performance...tml#post617955 http://www.tenforums.com/performance...tml#post598446 http://www.tenforums.com/performance...tml#post638589 sprawdzić, czy istnieje suggestns Wszelkie prace czy nie ...
Reply
#6

Może znaleźć źródło , gdzie ta pamięć kompres jest ? i zatrzymać jej prowadzenie ? btw , ile pamięci RAM i dysk HDD wielkość u ma ?
Reply
#7

Uruchom ponownie komputer co tydzień? Zakładając, że używasz już SSD i wystarczające RAM .... downgrade do Windows 8 ?
Reply
#8

u nie myśleć zbyt wiele .. temat przywracania systemu Następnie wyłączyć Windows Update
Reply
#9

deepblue_82 napisał: u nie myśleć zbyt wiele .. temat przywracania systemu Następnie wyłączyć Windows Update Jak daleko wstecz muszę iść? W każdym razie problem zazwyczaj obraca się wokół Chrome i stało się to mniej więcej w czasie I zainstalowanego Bitdefender (który był dwa rozwiązania oferowane) Zobaczę, jak to idzie . * Edit * sprawdzone , a punkt przywracania jest tylko mam 4 dni temu.
Reply
#10

Miał podobny problem niedawno ( mam Bitdefender zainstalowane zbyt) i podobno może mieć do czynienia z wysokim wykorzystaniu HDD spowodowane dużą ilością ruchu P2P. Byłem torrenting ogromne partie plików z setkami jednoczesnych połączeń oraz wynikającą z wykorzystania systemu przerwań procesora (+ co podejrzewam jest BitDefender stara się sprawdzać każdy pojedynczy bit danych pochodzących through) oznaczało, że był już bardzo częste microfreezes kilku sekund każdego , Nie jestem pewien , czy ta anegdota pomoże , ale mam nadzieję , że pomoże Ci zidentyfikować problem.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)