budowanie własnego pulpitu
#1

Cześć chłopaki,   Jestem zainteresowany budowy pulpit   Im przy oglądać filmy , grać w kilka gier casual , Nie wymaga się grać przy ustawieniach max i ze stosunkowo dobrego systemu chłodzenia , jak ja mogę na moim komputerze przez wiele godzin każdego dnia. Używam do tego pulpitu wifi więc tak ... trzeba adaptera bezprzewodowego. Preferowany Obudowa Mid Tower / gonić   Jakieś sugestie?   jeśli to możliwe, powiedzieć, które zakupy w Sim Lim można kupić wszystkie części i sklep , który będzie umieścić części dla mnie.     Budżet: SGD $ 900 ~ SGD $ 1200   Nie potrzeba monitor, klawiatura , mysz, głośniki .     Wielkie dzięki!
Reply
#2

GUZ Guz
Reply
#3

która dorywczo gry będziesz grał / można grać?
Reply
#4

Wow musi pójść tam scout
Reply
#5

annoyingpc napisał: Cześć chłopaki, Jestem zainteresowany budowy pulpit Im przy oglądać filmy , grać w kilka gier casual , Nie wymaga się grać przy ustawieniach max i ze stosunkowo dobrego systemu chłodzenia , jak ja mogę na moim komputerze przez wiele godzin każdego dnia. Używam do tego pulpitu wifi więc tak ... trzeba adaptera bezprzewodowego. Preferowany Obudowa Mid Tower / gonić Jakieś sugestie? jeśli to możliwe, powiedzieć, które zakupy w Sim Lim można kupić wszystkie części i sklep , który będzie umieścić części dla mnie. Budżet: SGD $ 900 ~ SGD $ 1200 Nie potrzeba monitor, klawiatura , mysz, głośniki . Wielkie dzięki! Można spróbować Tematy PC, Fuwell w Sim Lim Square.
Reply
#6

herman1314 napisał: która dorywczo gry będziesz grał / można grać? FPS / RPG gry online Dzięki za odpowiedź
Reply
#7

NobunagaOda napisał: Można spróbować Tematy PC, Fuwell w Sim Lim Square. Dzięki będę po Potwierdzam części mam zamiar kupić Dzięki za odpowiedź
Reply
#8

annoyingpc napisał: Cześć chłopaki, Jakieś sugestie? jeśli to możliwe, powiedzieć, które zakupy w Sim Lim można kupić wszystkie części i sklep , który będzie umieścić części dla mnie. Budżet: SGD $ 900 ~ SGD $ 1200 Nie potrzeba monitor, klawiatura , mysz, głośniki . Wielkie dzięki! Można zapisać $$$ przez coraz online za pośrednictwem strony internetowej jak Q10, lazada i Amazon . Do instalacji można dyskutować z SLS jednostce # 02-32 . Robią pomóc ludziom zrobić instalację z niewielką opłatą.
Reply
#9

lcheowl napisał: Można zapisać $$$ przez coraz online za pośrednictwem strony internetowej jak Q10, lazada i Amazon . Do instalacji można dyskutować z SLS jednostce # 02-32 . Robią pomóc ludziom zrobić instalację z niewielką opłatą. fajne dzięki! masz jakieś zalecenia dla części ?
Reply
#10

GUZ Potrzebujesz więcej sugestii / help Wielkie dzięki
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)