Przepustowość sieci Internet & Clinic
#1

Jak wyżej, ktoś nadal korzystać z portów USB za swoimi routerami (jeśli takie są), centrum multimedialne ? Albo ludzie korzystają NAS już ? Albo po prostu strumieniowe z sieci ?   Nadal mam dysk twardy podłączony , a od czasu do czasu będę oglądać filmy lub mieć odtwarzanie muzyki stamtąd , tak że mój laptop ma miejsca do przechowywania gier na dysk SSD .
Reply
#2

W dzisiejszych czasach , prawdopodobnie nie wiele osób nadal robić. Z dobrymi prędkościami netto , ludzie raczej strumień z Netflix czy coś. Może północy można znaleźć ludzi , którzy nadal torrenta i umieścić ją całą na dysku twardym , a nie to, co opisane .
Reply
#3

Dlaczego tak kłopotliwe trzeba podłączyć dysk twardy do routera ? Dlaczego nie wystarczy podłączyć bezpośrednio do komputera przenośnego ?
Reply
#4

Lubię biorąc mojego laptopa w domu , a przy podłączonym zewnętrznym dysku twardym , może spaść i spowodować uszkodzenie danych .
Reply
#5

NewWing napisał: Jak wyżej, ktoś nadal korzystać z portów USB za swoimi routerami (jeśli takie są), centrum multimedialne ? Albo ludzie korzystają NAS już ? Albo po prostu strumieniowe z sieci ? Nadal mam dysk twardy podłączony , a od czasu do czasu będę oglądać filmy lub mieć odtwarzanie muzyki stamtąd , tak że mój laptop ma miejsca do przechowywania gier na dysk SSD . Mam zarówno NAS & zewnętrznego hd wtyczkę do mojego routera. hd służy jako magazyn temp na łatwy dostęp i dzielenie , NAS do stałego przechowywania. ponieważ port USB jest tam i mam pewne hd leżące wokół dlaczego nie skorzystać z tego?
Reply
#6

Ja używałem dysk twardy jako pseudo- NAS , aż zacząłem strumieniowe . Niezbyt często słyszę ludzi korzysta z NAS do użytku osobistego , a nie działalności gospodarczej , która jest interesująca.
Reply
#7

Ktoś kiedyś grał z kamer IP ?
Reply
#8

mindion napisał: Ktoś kiedyś grał z kamer IP ? Niezupełnie mediów, ale widzę, co próbujesz zrobić.
Reply
#9

Eh , można użyć portu USB z tyłu routera jako wspólny dysk twardy ? trzeba spróbować
Reply
#10

thenewoldthing napisał: Eh , można użyć portu USB z tyłu routera jako wspólny dysk twardy ? trzeba spróbować Tak u może , ale u musi konfiguracja udostępnionego ustawienia z komputera.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)