Każdy, kto korzysta StarHub HD Interactive dekodera ?
#1

Każdy, kto korzysta StarHub HD Interactive dekodera ?   Zauważyłem problem z moim STB. Jestem wyprowadzanie RCA czerwony / biały złącza audio do mojego rejestratora , ale okazało się, że nie ma dźwięku . mogę rozwiązać ten problem w pewnym stopniu przez ponowne uruchomienie STB (nie przechodząc w tryb gotowości i moc , ale rzeczywista wyłączeniu zasilania i włączeniu na gniazdka ) , ale po pewnym czasie złącza audio nie Wyjście dźwięku ponownie.   Czy to problem z ramką, czy jest to normalne w pudełku?
Reply
#2

Przypuszczam, że punktem wyjścia jest sprawdzenie połączeń , szczególnie jeśli kabel audio nie jest nowy.
Reply
#3

mrsun18 napisał: Przypuszczam, że punktem wyjścia jest sprawdzenie połączeń , szczególnie jeśli kabel audio nie jest nowy. Sporządzono , że ... kable są nowe rzeczywistości , a problem jest , oba zestawy złączy audio ( pole HD ma 2 zestawy (jeden obok Composite Video , a drugi obok Component Video ) ) nie wyjście dźwięku ,
Reply
#4

Jak podłączyć go do telewizora ?
Reply
#5

liangtam napisał: Jak podłączyć go do telewizora ? HDMI . Tak niektóre urządzenia HDMI mogą wyciszyć wszystkie inne wyjścia ze względu na ochronę zawartości , ale nie mają wyjścia pracy do niedawna lor . Więc po prostu chciał się dowiedzieć, czy okno jest uszkodzony lub go naprawić mogę .
Reply
#6

Czy Dolby Digital na STB włączone? Brzmi jak numerze skrzynki .... dużo swoich boksach są obecnie odnowiony. Tak QC może być w 100 % Workin . U można spróbować askin im zejść do sprawdzenia n SWOP .
Reply
#7

chuppachop napisał: Czy Dolby Digital na STB włączone? Brzmi jak numerze skrzynki .... dużo swoich boksach są obecnie odnowiony. Tak QC może być w 100 % Workin . U można spróbować askin im zejść do sprawdzenia n SWOP . Nie włączone. Cóż , będę potrzebował problem być spójne przed wywołaniem je w dół , w przeciwnym razie opłata rolki wózek nie będzie warto.
Reply
#8

I THot u powiedział, że dźwięk nie jest już wyjście ..... Zwykle będą one odstąpić go z winy sprzętu ....
Reply
#9

chuppachop napisał: I THot u powiedział, że dźwięk nie jest już wyjście ..... Zwykle będą one odstąpić go z winy sprzętu .... Problem polega na tym , że nie jest konsekwentnie żaden dźwięk . U zobaczyć , kiedy technika przyjdzie, będzie on na pewno zrestartować go spróbować, i będę hardpressed mu powiedzieć, że problem występuje sporadycznie .
Reply
#10

Niektóre z nich nie sprawdzić , wystarczy zamienić . Przerywany wystarczająco dobry, aby zmienić
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)