Cat 6 kabel tylko pokazując połączenie 100Mbps
#1

Byłem przeniesienie ogromny plik do jednego og moim rzadko używane 2 HTPC i zrozumiał, że prędkość transferu był bardzo powolny , około 10MB / s na sieci LAN. Normalnie jego 60 + mb / s do 100 + mb / s na innych komputerach   I udało się zawęzić do tego płaskiego kabla 1meter cat6 .   Prawym górnym rogu obrazu jest kabel użyłem . Sieć lokalna pokazuje tylko 100Mbps . Czy dlatego, że ten kabel jest uszkodzony lub został oszukany I ?   Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz   Korzystanie z innego kabla , aby potwierdzić i to widać 1Gbps .   Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#2

Prawdopodobnie ten płaski kabel wtedy. Postaraj się upewnić, że kabel nie jest płaska plączą się w garść , bo widzę, że to gdzie to śruby nawiązać połączenie (moje doświadczenia) .
Reply
#3

Przewód płaski tylko 1meter bardzo krótki. To nie było poplątane .
Reply
#4

Nie polecam płaski kabel do transferu , zwykle wolniej niż konwencjonalny kabel. W każdym razie to chyba źle rozwiązana . Dlatego to pokazano 100Mbps
Reply
#5

vkvkvvk napisał: Przewód płaski tylko 1meter bardzo krótki. To nie było poplątane . Wtedy pewnie kabel zepsuty Liao . Zauważyłem, płaski kabel jest dość słaby , więc u mnie dbać , aby nie ciągnąć zbyt mocno .
Reply
#6

negativzero napisał: Nie polecam płaski kabel do transferu , zwykle wolniej niż konwencjonalny kabel. W każdym razie to chyba źle rozwiązana . Dlatego to pokazano 100Mbps Nie prawda ... mam 15m płaski kabel , który działa dobrze , więc mogę umieścić go w moim korytka PCV. Podczas wykonywania testów (czyli przed wprowadzeniem go w korytka PCV ) , mój kabel był spaghetti i że rzeczywiście wpływa na łączność kabla , ale po tym, jak oddzielić spaghetti to wszystko było w porządku.
Reply
#7

Czy istnieją różne jakości dla kabli płaskich , jak grubszych kabli płaskich dla lepszych ? Kopalnia wydaje się naprawdę bardzo cienka. Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#8

vkvkvvk napisał: Są to różnej jakości do kabli płaskich , jak grubszych kabli płaskich dla lepszych ? Kopalnia wydaje się naprawdę bardzo cienka. Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Kopalnia jest niebieska ... to podobna lah grubość ...
Reply
#9

hmm ok, ja naprawdę potrzebny jest płaski kabel , ale dla mojej lokalizacji HTPC ale zbyt boi się tego nie powtórzy .
Reply
#10

vkvkvvk napisał: hmm ok, ja naprawdę potrzebny jest płaski kabel , ale dla mojej lokalizacji HTPC ale zbyt boi się tego nie powtórzy . Twój HTPC jest 1m dalej, czy też u zakup kabla 1m jedynie do testowania ? W każdym razie , najprawdopodobniej jest to kwestia kabla , a nie problem z kablami płaskimi w ogóle.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)