Pytanie : Od najnowszej do sieci , potrzebujesz pomocy maksymalizacji mojej s
#1

Jestem zupełnie nowy w tym , po prostu zastanawiasz się, jak jestem zapisany do Maxinfinity Platinum, w zależności od miejsca (oczywiście wiem, że jego byka **** większość czasu ) , jego przypuszczać, aby mieć prędkość dl do 200Mbps , UL nawet do 100 Mbps .   Jednak jest to mój wynik z testu SpeedTest Singapur Broadband Speed - speedtest   Ostatni Wynik: Prędkość pobierania : 59241 kbps ( stopa 7405,1 KB / s transferu ) Upload Speed: 28275 kbps ( szybkość transferu 3534,4 KB / s )   Dość daleko od stwierdził .. Rozumiem, mój ruter / zasilacz robi różnicę , obecnie używam modemu Huawei echolife HG863 Huawei HG256S Router. Nie przeszkadza mi to zmienia się, ale trzeba zrozumieć, co mam używać , aby w pełni korzystać z internetu mam ?   Ponieważ moja praca wymaga ode mnie być na szybkość internetu , mam nadzieję, mogę zamienić wokół niektórych urządzeń sieciowych i być szybsze = )
Reply
#2

desmondjavetan napisał: Jestem zupełnie nowy w tym, po prostu zastanawiasz się, jak jestem zapisany do Maxinfinity Platinum, w zależności od miejsca (oczywiście wiem, że jego byka **** większość czasu), jego przypuszczać, aby mieć prędkość dl do 200Mbps, UL nawet do 100 Mbps. Jednak jest to mój wynik z testu SpeedTest Singapur Broadband Speed - speedtest Ostatni Wynik: Prędkość pobierania: 59241 kbps (stopa 7405,1 KB / s transferu) Upload Speed: 28275 kbps (szybkość transferu 3534,4 KB / s) Dość daleko od stwierdził .. Rozumiem, mój ruter / zasilacz robi różnicę, obecnie używam modemu Huawei echolife HG863 Huawei HG256S Router. Nie przeszkadza mi to zmienia się, ale trzeba zrozumieć, co mam używać, aby w pełni korzystać z internetu mam? Ponieważ moja praca wymaga ode mnie być na szybkość internetu, mam nadzieję, mogę zamienić wokół niektórych urządzeń sieciowych i być szybsze =) biorąc pod uwagę fakt, że jest to StarHub, myślę, że to całkiem rozsądne dla szybkości lol! przy założeniu, że prędkość twojego wynosi od bezprzewodowych.
Reply
#3

yea bezprzewodowy. Należy więc zmienić SingTel lub m1 do lepszej prędkości ?
Reply
#4

desmondjavetan napisał: yea bezprzewodowy. Należy więc zmienić SingTel lub m1 do lepszej prędkości ? MyRepublic ! Wejdź na pokład fioletowym modą !
Reply
#5

Jest to myrepublic wiarygodne? Plan , który ma u polecić ? jak zrobić obrót w tej sieci , muszę stabilnego n szybkiej sieci .
Reply
#6

desmondjavetan napisał: Jest to myrepublic realiable ? Plan , który ma u polecić ? jak zrobić obrót w tej sieci , muszę stabilnego n szybkiej sieci . Starhub jest dla mnie najgorsze. Niezawodność jest subiektywna . W Bros w HWZ tutaj nie może się mylić przepraszam za kalambur , do tej pory tak dobrze, prędkość utrzymuje również , subskrybowane 100Mbps włókna internecie , mogę 93-94Mbps minus narzutu.
Reply
#7

fajne będę musiał na to patrzeć ! czy urządzeń sieciowych żadnej różnicy ?
Reply
#8

... Test po pierwszym połączeniu przewodowym . Można po prostu goni dziką gęś
Reply
#9

desmondjavetan napisał: fajne będę musiał na to patrzeć ! czy urządzeń sieciowych żadnej różnicy ? 1. TAK , to robi . 2. Bezprzewodowa będzie miał tendencję do daje mniejszą prędkość ze względu na charakter stratny technologii w porównaniu do przewodowego ( 5e / cat 6 ) 3. Jeśli nadal chcesz bezprzewodowej , wykonaj przyjrzeć Asus N66 lub N56 jako recenzje forumers tutaj jest dobra. Należy pamiętać, że może się wahać ze względu na charakter danego środowiska ( grube mury, ściany, wiele zakłóceń z innych urządzeń bezprzewodowych, itp) 3. Ustawienie bezprzewodowego routera ( czy to Asus i inne marki ) też robi różnicę. Upewnić się, że jest ona ustawiona na Wireless N w celu uzyskania najlepszych wyników ( jeśli nie mają urządzeń bezprzewodowych b / g na rękę ) . 4. Bezprzewodowe zdolność urządzeń klienckich liczy też. Twoje zdrowie
Reply
#10

desmondjavetan napisał: Jest to myrepublic realiable ? Plan , który ma u polecić ? jak zrobić obrót w tej sieci , muszę stabilnego n szybkiej sieci . Jeżeli handlujesz w tej sieci , moja propozycja jest zrobić połączenia przewodowego . jestem na myrepublic , forex na własną rękę w nocy (to nie jest moim głównym zadaniem ) . Co trzeba to stabilność, każdy przyzwoity szerokopasmowego jesteś dobry, aby przejść . jeśli to co robisz dla życia, przewodowy swoje miejsce i jesteś dobry, aby przejść na ogół .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)