Gdzie można kupić części procesora , które akceptują raty ?
#1

Mam już build cpu gier w umyśle i będzie $ +2.000 łączna SGD . Mam tylko kilka pytań i mam nadzieję tu naszej Bros będzie znaleźć czas na odpowiedź:   1. Który sklep akceptuje ratalnym jeśli mogę kupić wszystkie części z nich? 2. Zazwyczaj , które akceptują karty kredytowej ?   Z góry dziękuję
Reply
#2

Proszę o pomoc dzięki chłopaki
Reply
#3

wall_beal napisał: Mam już build cpu gier w umyśle i będzie $ +2.000 łączna SGD . Mam tylko kilka pytań i mam nadzieję tu naszej Bros będzie znaleźć czas na odpowiedź: 1. Który sklep akceptuje ratalnym jeśli mogę kupić wszystkie części z nich? 2. Zazwyczaj , które akceptują karty kredytowej ? Z góry dziękuję Cybermind , Najlepsza Okazja akceptują cc raty z dopłatą. Można przejść Q10 i znaleźć elementy , które mają powyżej $ 200 ze z UOB cc , rata wynosi 0 % przez okres do 2 lat.
Reply
#4

wall_beal napisał: Mam już build cpu gier w umyśle i będzie $ +2.000 łączna SGD . Mam tylko kilka pytań i mam nadzieję tu naszej Bros będzie znaleźć czas na odpowiedź: 1. Który sklep akceptuje ratalnym jeśli mogę kupić wszystkie części z nich? 2. Zazwyczaj , które akceptują karty kredytowej ? Z góry dziękuję Najbardziej sklepie akceptują CC , ale dont ratę będą także dodatkowe 3 % więcej opłaty do zakupu można współpracować z bankiem na ratalnych , ale najprawdopodobniej będzie miał także opłat Więc to nie jest wskazane, aby zapłacić za pomocą CC lub pójść na raty Jeśli nie można kupić części przez części poprzez Qoo10 (powyżej 200 $ ) i używać ich darmowe plany ratalne
Reply
#5

Przed u zakup w ratach , dobrze jest sprawdzić warunki banku ... przykładem tego, co nie mówią u góry http://blog.moneysmart.sg/credit-car...payment-plans/
Reply
#6

Qoo10 . ma , jeśli nie mylę
Reply
#7

Można spróbować TradePac . Piła z ich cennikiem , że konsument może zapłacić za pomocą CC i CC ratalnym . Opłaty dodatkowe ( brak danych)
Reply
#8

Qoo10 jest dobrym miejscem do korzystania CC raty . Jednak elementy mogą być wycenione trochę wyżej , bez użycia jakichkolwiek kuponów rabatowych.
Reply
#9

Można kupić cały CPU Harvey Norman czy sądów i płacić w ratach .
Reply
#10

2k do gier .. jin bogatych ..
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)