Klinika Hardware
#1

Klinika Hardware
Reply
#2

Przechodząc do nowej klasy 4 Hydrauliki, a także wszystkich nowych nóg aluminiowa podstawa. OMEGA faktycznie za pomocą nowego zestawu nóg. Teraz jest z aluminium. Który jest silniejszy, znacznie mocniejsze i cięższe niż w porównaniu do plastiku. Co jest wielką przejście od Secretlab. Ponadto można opierać ich feets na bazie aluminium nóg, co jest wygodne na odpoczynek. Zalecana waga pozwolenie na Omega 110 kg. Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Wreszcie 6cm Kółka PU. Nie mam żadnych problemów z tym kołem, to służył mi dobrze od zawsze V1 został wprowadzony. Co jest naprawdę dobre, łatwe do poruszania się, nie po raz skrzypiały lub złamać. Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Końcowe przemyślenia i wnioski OMEGA jest zupełnie nowy tier propozycja od V2 czy nawet starszego V1. Jest to zdecydowanie jeden z najbardziej zaawansowanych krześle Secretlab kiedykolwiek wykonane. To nie jest zwykłe krzesło i trzeba wziąć się dobrze na niego i spróbuj, spróbuj i uwierzyć. W większości przypadków to krzesło jest rzeczywiście bardzo wygoda
Reply
#3

Zarezerwowane dla przyszłych aktualizacjach .
Reply
#4

Chcesz wiedzieć, jak to taryfy przed DXRacer użytkownika ? Secretlab prawdopodobnie wprowadzi kolejne szczeble w przyszłości.
Reply
#5

Miły. Ci, którzy lubią coś, co łączy się , a nie stały się , spodoba zaniżone kolorystyka znacznie lepiej. Wszystko czarno wygląda dobrze.
Reply
#6

Symulowane skóry ? Ech Naprawdę lubię ścigać się krzesło , ale po prostu zbyt ciepłą pogodę siedzieć wygodnie na długo. Na klimatyzacji elektrycznej odpadów
Reply
#7

koroshiya8 napisał: Symulowane skóry ? Ech Naprawdę lubię ścigać się krzesło , ale po prostu zbyt ciepłą pogodę siedzieć wygodnie na długo. Na klimatyzacji elektrycznej odpadów Jest to ten sam sposób myślenia , że miałem przed zakupem to krzesło . Krzesło IKEA miałem , jego cholernie gorąco. Ale ku mojemu zaskoczeniu, v1 , kiedy usiadł na nim wziął mnie z zaskoczenia . To nie było nawet tak gorący i wilgotny z nim. Co uważam , że zaskakujące.
Reply
#8

koroshiya8 napisał: Symulowane skóry ? Ech Naprawdę lubię ścigać się krzesło , ale po prostu zbyt ciepłą pogodę siedzieć wygodnie na długo. Na klimatyzacji elektrycznej odpadów Nie mam krzesło skóra / pleather , kopalnia jest dzianina / filc, ale ja po prostu wysadzić jeden F407YS PANA ( KDK P40US ) tuż obok mnie, ponieważ pogoda SG naprawdę jest zbyt gorąco.
Reply
#9

Secretlab krzesła są opracowywane w komfortowym pokoju air- con lub hdb pomieszczeniu bez klimatyzacji
Reply
#10

Taki test jest sponsorowany jeden? nie neutralne lei
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)