Pomoc potrzebna dotyczące AsusRT - N66U Router
#1

Cześć chłopaki   Jestem obecnie z problemem związanym z moim routerem Asus RT- N66U . Ostatnio wpadłem Speedtest.net sprawdzić moją prędkość internetu i był wstrząśnięty , aby zobaczyć mój downlink i prędkości uplink tkwi w 9Mbps . Wcześniej nie mieliśmy tego problemu. Jestem w M1 Fibre szerokopasmowych. Zrobiłem wyczyszczone mój NVRAM i powrót do ustawień fabrycznych , konfiguracji routera ponownie, ale problem ten nadal utrzymywać. Ustawienia dokonane na routerze są tylko konfiguracji sieci bezprzewodowej oraz port forwarding .   Doceniam , że jeśli jakieś eksperci mogą pomóc doradzić jakie są ewentualne problemy lub jest router ma problemy ?   Wielkie dzięki K
Reply
#2

Czy jesteś na wifi lub kablowy ? Jeśli przewodowy , jak tam SpeedTest bezpośrednio z ONT ?
Reply
#3

Powierzchnia sal konferencyjnych ( Uruchamianie funkcji Link Aggregation ) . Jeśli podłączony bezpośrednio do ONT ja dostać 110Mbps dół 98Mbps górę Wystarczy dodać , że mam HP Pro krzywej 1810G -24 przełącznik Gigabit podłączonego do routera. I badania przekazując przełącznik bezpośrednio do routera, a ja nadal borykają się z tym problemem . Połączyć się z WiFi 5GHz i zrobiłem test prędkości również sam problem więc doszedłem do wniosku, sprawa jest na routerze.
Reply
#4

Problem mógł spowodowane przez wąskie gardło połączenia 10BaseT od ONT do komputera , ponieważ 9mbps jest ładny numer skojarzyć z połączenia 10Mbps . Sprawdź możliwość gardłem ; Oto moje propozycje : Kable ( 2 co masz na myśli poprzez przepuszczenie ? Czy to ominąć lub przejść ? Mam inne znaczenie ) HP Pro krzywa 1810G - 24 Gigabit Connection
Reply
#5

Solaride napisał: Problem mógł spowodowane przez wąskie gardło połączenia 10BaseT od ONT do komputera , ponieważ 9mbps jest ładny numer skojarzyć z połączenia 10Mbps . Sprawdź możliwość gardłem ; Oto moje propozycje : Kable ( 2 co masz na myśli poprzez przepuszczenie ? Czy to ominąć lub przejść ? Mam inne znaczenie ) HP Pro krzywa 1810G - 24 Gigabit Connection Niestety , co mam na myśli miałem ominąć przełącznik i podłączony komputer bezpośrednio do routera. Również sam problem . Ale jeśli mogę podłączyć komputer bezpośrednio do ONT i nie zmierzyć się z tym problemem . ONT jest urządzeniem Czarny Huawei od M1 . Jak mogę sprawdzić na szyjce butelki ?
Reply
#6

ONT nie można 10BASE prawda? ale tak. 9Mbps brzmią jak coś związanego z emisji 10BASE . wąskim gardłem jest prob router. Może jakaś QOS lub pasma limit został ustalony na poziomie 10 d / u ?
Reply
#7

zuoom napisał: ONT nie można 10BASE prawda? ale tak. 9Mbps brzmią jak coś związanego z emisji 10BASE . wąskim gardłem jest prob router. Może jakaś QOS lub pasma limit został ustalony na poziomie 10 d / u ? ONT posiada porty Gigabit . QOS na routerze jest wyłączona. Ten problem jest tak naprawdę daje mi wielki ból głowy -.- "
Reply
#8

knoogy napisał: ONT posiada porty Gigabit . QOS na routerze jest wyłączona. Ten problem jest tak naprawdę daje mi wielki ból głowy -.- " Sprawdź przewody od ONT do routera i routera do komputera , być może jeden jest uszkodzony? Również przeprogramować firmware , jasne NVRAM & reconfigure ... Wszystko to udało ? Czas RMA N66U !
Reply
#9

ya , może być łuszcząca kabel , powodując połączenia spadnie do 10Base . ale dość rzadko. testować. Konfiguracja komputera po stronie WAN. i zrobić transfer danych poprzez sieć LAN z boku innego komputera . jeśli nadal tkwi przy prędkości 10BASE . to jest to kwestia routera .
Reply
#10

Czy może być jakaś szansa używasz kabla CAT 3 podczas testu z routera do ONT ?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)