Corsair K70
#1

Cześć!   Czy mogę zapytać, gdzie można uzyskać corsair zemsty przełącznik K70 niebieski z czerwona dioda LED ?   Próbowałem znaleźć w większości listy sklep cenowej , ale nie przynoszą w tym.   Każdy z podobnym klawiaturze wie gdzie mogę dostać?   A także, jeśli dostanę go na Amazon, czy będzie jakaś różnica układ klawiatury ? Czy gwarancja pokrycia w Singapurze też?   Dziękuję Ci!
Reply
#2

Czy to jest wspólne dla podświetlone klawisze mieć uszkodzone diody ? Kiedyś mój cm Stormstrike przez kilka miesięcy tylko dwóch zmarło. Można zmienić lub aktywować go łatwo? poz Amazon więc myślę, że nie ma lokalnej gwarancji. Wysłane z kosmosu przy użyciu GAGT
Reply
#3

_death_god napisał: Cześć! Czy mogę zapytać, gdzie można uzyskać corsair zemsty przełącznik K70 niebieski z czerwona dioda LED ? Próbowałem znaleźć w większości listy sklep cenowej , ale nie przynoszą w tym. Każdy z podobnym klawiaturze wie gdzie mogę dostać? A także, jeśli dostanę go na Amazon, czy będzie jakaś różnica układ klawiatury ? Czy gwarancja pokrycia w Singapurze też? Dziękuję Ci! Wierzę, że blues jest już EOL , dla starego K70 z czerwoną diodą LED.
Reply
#4

RobinTeoHood napisał: Czy to jest wspólne dla podświetlone klawisze mieć uszkodzone diody ? Kiedyś mój cm Stormstrike przez kilka miesięcy tylko dwóch zmarło. Można zmienić lub aktywować go łatwo? poz Amazon więc myślę, że nie ma lokalnej gwarancji. Wysłane z kosmosu przy użyciu GAGT Matryce LED często, zwłaszcza z wcześniejszych serii . Miałem problemy z moim K95 Ostatnim razem też. Sprzedał go natychmiast po powrocie z wymiany gwarancyjnej .
Reply
#5

Cześć, Corsair jest gwarancja międzynarodowa AFAIK . Wysłałem mój serwisu RMA po 1 rok 7 miesięcy do niego. W skrócie, jest to bezpieczne, jeśli u dostać go od nas. Proces RMA jest następujący Tworzenie bilet na stronie Corsair Odczekaj funkcjonariusz tech przeglądać i zatwierdzać po zatwierdzeniu będą one tell u , aby wysłać go z powrotem do nich (to był adres Tajwan) gdy otrzymują je , będą odpowiadać za potwierdzeniem u oni wtedy powiedzieć u , kiedy ok. U otrzyma je z powrotem ( kiedyś usługę UPS więc jej bezpośrednio do domu ) Ale zauważ , że u musi mieć potwierdzenie , poprosi u dla niej lub nie mogą przystąpić do serwisu RMA. I został za pomocą przełącznika K70 czerwony, czerwony LED. Skończyło się na zmianę w Brown Switch, czerwona dioda ( Zamówiony przez niego podczas RMA )
Reply
#6

Witam, proszę używać słowa " międzynarodowy" gwarancję prawidłowo proszę. Gdy produkt kwalifikuje się do międzynarodowej gwarancji oznacza, że idziesz do dowolnego kraju wymienionego w swojej karcie strona / gwarancji. EDIT : Zazwyczaj z numerem wazonie krajów wysłać dokument. Jeśli produkt ma wybranego kraju , która wymaga , aby wysłać go do jedynego producenta , to nie jest to międzynarodowa gwarancja . Jeśli Corsair ma międzynarodową gwarancję , że będę musiał go tutaj serwisowany w zbieżne. Który nie jest. TS , Corsair Klawiatury , które są zakupione od Amazon może albo być odesłane do Amazonii i mają produkty wysyłane z powrotem do Ciebie. Albo przejść przez Corsair USA, czy będą one powrócić do Corsair TW .
Reply
#7

Polecam patrząc na Ducky klawiatur. Mają za dużo wariantów z niebieskimi przełącznikami.
Reply
#8

Zostały one zastąpione przez nową odmianę K70 . Czy istnieje powód, dla którego rozważa K70 a nie innych ? Wysłany z HardwareZone Forum aplikacji
Reply
#9

Chyba, że naprawdę chcesz bling lub klawiszy sterowania multimediami , bardzo polecam Filco klawiaturę. Bez dodatków , nie ma chwyt . Wiem Roy bro używa go i polecam go również. To nie może wyglądać dobrze na zdjęciach lub filmie, ale po odbyciu jednego siebie, będziesz wiedzieć, co mówię. To jest tak solidna , że inne klawisze wyglądają źle . Dla klawiszy sterujących mediów można to żaden problem przemapować . Najlepsza część , jest ona dostępna w każdej konfiguracji generalnie ma w klawiaturze
Reply
#10

ryuxdragonx napisał: Chyba, że naprawdę chcesz bling lub klawiszy sterowania multimediami , bardzo polecam Filco klawiaturę. Bez dodatków , nie ma chwyt . Wiem Roy bro używa go i polecam go również. To nie może wyglądać dobrze na zdjęciach lub filmie, ale po odbyciu jednego siebie, będziesz wiedzieć, co mówię. To jest tak solidna , że inne klawisze wyglądają źle . Dla klawiszy sterujących mediów można to żaden problem przemapować . Najlepsza część , jest ona dostępna w każdej konfiguracji generalnie ma w klawiaturze hej dzięki za rekomendowanie człowieka! Mam też patrzeć na filco i istnieje wiele pozytywnych opinii na jej temat ! ale minusem jest to, że mam potrzebę podświetlany od zawsze używam komputera w bardzo słabym świetle , więc uwzględniając podświetlany pomoże bardzo! jaki jest TtEsports Poseidon oo RGB ? Od jej dużo tańsze i jej poniżej ceny 200bucks
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)