Gdzie można uzyskać splitter koncentrycznego kabla ?
#1

Cześć chłopaki. Gdzie mogę dostać kabel koncentryczny rozdzielacz więc mogę podłączyć mój Starhub dekoder oraz modem kablowy do tego samego miejsca ? Ostatni raz Starhub wykorzystane w celu zapewnienia , ale najwyraźniej nie robić. Z góry dziękuję!
Reply
#2

shank118 napisał: Cześć chłopaki. Gdzie mogę dostać kabel koncentryczny rozdzielacz więc mogę podłączyć mój Starhub dekoder oraz modem kablowy do tego samego miejsca ? Ostatni raz Starhub wykorzystane w celu zapewnienia , ale najwyraźniej nie robić. Z góry dziękuję! Sim Lim Wieża
Reply
#3

Franky napisał: Sim Lim Wieża Dzięki za szybką odpowiedź! Wszelkie sklepy / marki polecić? Albo są wszyscy wokół są takie same? Jeśli chodzi o utratę sygnału będzie to dużo?
Reply
#4

nie używać 3rd splitter partii. wywołać StarHub . mogą dać ci to za darmo.
Reply
#5

shank118 napisał: Cześć chłopaki. Gdzie mogę dostać kabel koncentryczny rozdzielacz więc mogę podłączyć mój Starhub dekoder oraz modem kablowy do tego samego miejsca ? Ostatni raz Starhub wykorzystane w celu zapewnienia , ale najwyraźniej nie robić. Z góry dziękuję! Oni dun ? Naprawdę?
Reply
#6

Kiwi8 napisał: Oni dun ? Naprawdę? Nie można Starhub nie dają . Ja po prostu poprosić od nich nie tak dawno temu. Wystarczy tylko w zeszłym miesiącu .
Reply
#7

Ja po prostu nazywa je i mówią, że nie zapewniają . Chyba że jej dla tych, którzy zapisali się na opakowaniu ? GUS poradził mi , aby dostać go od innych sklepów.
Reply
#8

shank118 napisał: Ja po prostu nazywa je i mówią, że nie zapewniają . Chyba że jej dla tych, którzy zapisali się na opakowaniu ? GUS poradził mi , aby dostać go od innych sklepów. Poważne bullshyt . To GUS nic nie wiem . Spróbuj zadzwonić następnego GUS. Zobacz mówią to samo , czy nie. Oni próbują palić cię lol.
Reply
#9

royfrosty napisał: Nie można Starhub nie dają . Ja po prostu poprosić od nich nie tak dawno temu. Wystarczy tylko w zeszłym miesiącu . royfrosty napisał: Poważne bullshyt . To GUS nic nie wiem . Spróbuj zadzwonić następnego GUS. Zobacz mówią to samo , czy nie. Oni próbują palić cię lol. Yah lor ... oni mają rozdawać rozdzielacza klientów Starhub na zasadzie dobrej woli . Ich technicy free wystarczającej pilarki w torbie pracujących dla gospodarstw domowych , które odwiedzają. Oczekuje się, że niektórzy klienci będą musieli korzystać z tego samego punktu zarówno dla modemu i STB. Rozumiem, że sklepy Starhub zapewniają także cięcia , o ile klienci pokazać się z ich rachunki Starhub . Oczywiście, że nie może mieć zbyt wielu kawałków .
Reply
#10

Hmm, ponieważ GUS , że moja mama mówiła do tego czasu również powiedział to samo do niej, dlatego też zdecydowaliśmy się go z zewnątrz w pierwszej kolejności. Po wszystkim powiedział, że można dostać od nich , zadzwoniłem i powiedziano mi to samo. Czy to jest dla nowych rejestracje tylko , a nawet klientów, którzy zarejestrowali się dawno temu?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)