Przepustowość sieci Internet & Clinic
#1

ktoś wie dlaczego?   Mam zamiar zmienić zasilacz , ale nie mają do niego sterowniki
Reply
#2

Mniej użytkowników Mac? Są firm poszukujących zysku.
Reply
#3

Firmy takie jak Asus musiał polegać na producentów chipsetów dla SDK ze sterownikami. Jeśli producenci chipsetów nie mam Mac SDK , to producenci nie będą mogli mieć sterowniki Mac.
Reply
#4

chercm napisał: ktoś wie dlaczego? Mam zamiar zmienić zasilacz , ale nie mają do niego sterowniki Ów najostrzejsze firmy Apple są podobno uwalniając AC włączone Mac na WWDC w dniu 10 czerwca .
Reply
#5

negativzero napisał: Ów najostrzejsze firmy Apple są podobno uwalniając AC włączone Mac na WWDC w dniu 10 czerwca . Apple jest zamknięty system " . " Więc wybór urządzeń jest dość selektywny.
Reply
#6

chercm napisał: ktoś wie dlaczego? Mam zamiar zmienić zasilacz , ale nie mają do niego sterowniki Drogi Chercm , Który zasilacz używasz?
Reply
#7

Szukałem dla Mac adaptery bezprzewodowe USB i ASUS jest zdecydowanie najbardziej popularny produkt, który jest zarówno dostępne i pracy. (Karta lotniska wewnętrzny nie działa) Głównym powodem, dla którego nie ma sterownika: Zależy wyłącznie od chipsetu - Niektóre chipsety mają Mac sterowniki obsługują i Asus przepakowuje i dostarcza je. Chipsety Ralink / Atheros są powszechne w tych kręgach. Jeśli chipset OEM Coy nie produkują sterowniki Mac, nie będzie żadnych sterowników Mac w najbliższej przyszłości (następne 3 lata). Dlatego niektóre produkty kierowcy zatrzymują się na Mac 10.6 lub 10.7, podczas gdy inni mają 0 wsparcie. Asus nie robi żadnego oryginalnego rozwoju kierowcy, tylko szczypie. Po drugie, jest to bardzo mały rynek dla Mac adapter bezprzewodowy USB. Najwięcej użytkowników Apple będzie mieć AppleCare i wyśle ich MBP do zastąpienia, a ich problem został rozwiązany. Tak więc na rynku jest dla ludzi bez AppleCare lub na gwarancji lub w przypadku chcą szybszych prędkościach. Ten rynek jest śmiesznie mała. Kiedy po raz ostatni widział MBP z bezprzewodowym adapterem USB? Asus jest popularny w SG powodu dobrej dystrybucji. Istnieje więcej opcji, ale są one w Stanach Zjednoczonych (Amazon.com) TLDR: Jeśli szukasz zasilacza z obsługą Mac, mam nadzieję, że producent chipsetu rozwija sterowniki dla niego (i nadal jej uaktualnianie z każdą wersją systemu Mac rocznie). Asus jest właśnie marki.
Reply
#8

ASUS @ SG napisał: Drogi Chercm , Który zasilacz używasz? Używam RT- AC66U więc planujesz używać USB- AC56
Reply
#9

chercm napisał: Używam RT- AC66U więc planujesz używać USB- AC56 Drogi chercm , Najlepszy Wireless USB Dongle AC - ASUS USB- AC56 Dwuzakresowy adapter Wireless- AC1200 ~ Tech Revolutionist Przegląd jest obecnie Sieć standardowa : 802.11 a / b / g / n / ac Interfejs : USB 3.0 Antena: Duży zysk anteny zdejmowany Częstotliwość pracy: 5.180-5.825 GHz i 2,412 - 2.462GHz Data Rate : 5G : 867 Mbps / 2.4G : 300Mbps Szyfrowanie: 64/128 - bit WEP / WPA , WPA2 , TKIP , AES , WPA - PSK , WPA2 - PSK Przyciski: WPS Obsługiwane systemy operacyjne : Windows XP / Vista / 7/8 , MAC 10.5-10.8
Reply
#10

ASUS @ SG napisał: Drogi chercm , Najlepszy Wireless USB Dongle AC - ASUS USB- AC56 Dwuzakresowy adapter Wireless- AC1200 ~ Tech Revolutionist Przegląd jest obecnie Sieć standardowa : 802.11 a / b / g / n / ac Interfejs : USB 3.0 Antena: Duży zysk anteny zdejmowany Częstotliwość pracy: 5.180-5.825 GHz i 2,412 - 2.462GHz Data Rate : 5G : 867 Mbps / 2.4G : 300Mbps Szyfrowanie: 64/128 - bit WEP / WPA , WPA2 , TKIP , AES , WPA - PSK , WPA2 - PSK Przyciski: WPS Obsługiwane systemy operacyjne : Windows XP / Vista / 7/8 , MAC 10.5-10.8 Wygląda na to, że nie jest notowana na oficjalnej stronie internetowej
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)