Używasz M1 Fibre Broadband ? Potrzebujesz swoją opinię proszę.
#1

Cześć,   Jestem obecnie zarejestrowany zarówno Starhub (MaxOnline Premium - 50Mbps - dla mojego osobistego użytku) oraz SingTel Fibre BroadBand Bundle (100Mbps - dla członków mojej rodziny). Osobiście nie uważam dużej różnicy między obu planów. Dobrze, że to zupełnie inna historia na inny dzień / tematu.   W każdym razie, mój kontrakt zakończył Starhub 3 miesiące temu (wcześniej zapłacił $ 56, ale teraz płacić $ 81) i myślę o kończące je i dać M1 spróbować. Szukam, aby uzyskać M1 Fibre Broadband 200Mbps.   Jeśli jesteś obecnie istniejący M1 szerokopasmowego włókna użytkownika (lub nawet jeśli kiedyś jeden), to proszę podać mi swój osobisty sprzężenia zwrotnego / uwagi odnośnie ich ogólnej wydajności -ie- się masz prędkość jak w reklamie, czas pracy / czas przestoju (utrzymanie, "problemy techniczne", etc) i takie. Wszelkie wejścia są dobrze widziane. Jestem obecnie przed podjęciem decyzji Starhub MaxInfinity Elite (150Mbps) oraz M1 Fibre Broadband (200Mbps). Twoje Feedback / komentarze / sugestie naprawdę mi pomóc dużo.   Dziękuję za Twój czas.     Dan
Reply
#2

Jestem na M1 Fibre .... i mam zamiar zrezygnować. zdławić ich prędkość w określonych godzinach . Tylko czeka na kontrakt do końca następnego miesiąca .
Reply
#3

skbeng napisał: Jestem na M1 Fibre .... i mam zamiar zrezygnować. zdławić ich prędkość w określonych godzinach . Tylko czeka na kontrakt do końca następnego miesiąca . Wierzę Starhub nie udusić mój kabel szerokopasmowego (choć nie dużo w porównaniu do ubiegłego roku , a rok wcześniej). Zwykle dzieje się między 7 pm-11pm jak również pewnych godzinach w godzinach porannych. Mogę się mylić , choć . W każdym razie , dzięki za wprowadzenie danych. Starhub prowadzi obecnie o 1 głosowanie chyba. Nadzieję uzyskać więcej odpowiedzi przed dokonaniem moją decyzję jutro. Dan ------------------ EDIT : Dodano ankietę tylko dla heck tego .
Reply
#4

Ja też chcę wiedzieć , jak mój kontrakt SH wygasające w ciągu kilku miesięcy. Musiałbym kij z SH , gdyby nie obsługa DV jest wymagalny .
Reply
#5

W dół do piasty. Lojalny użytkownik od SCV ( pierwsze kilka dni wierny przysposabiających ) . Słaba obsługa i kiepskie prędkości . Switched do M1 od ostatniej dec . no dc żadnych problemów W DV . Prędkość jest w porządku. I tylko torrent USA pokazuje od eztv , może trafić 9.0-10mb / sek. Okres szczytowy zwykle może trafić 3.5-5 MB / sek. D3 daje ARD 170-200 nieparzyste pingi . Pierwsze co mi zapłacił. Plan 100Mbps w rt66u . I oh . Jeśli u mieć HP zamierza z nich ( szerokopasmowego uważany za jednego planu KM) dostaniesz 25% od rachunku KM . Więcej wu hua dla mojej rodziny, jak mamy trzy postpaid planów. Ten tranlates do 30 procent od tych KM rachunki.
Reply
#6

whtay190 napisał: W dół do piasty. Lojalny użytkownik od SCV (pierwsze kilka dni wierny przysposabiających). Słaba obsługa i kiepskie prędkości. Switched do M1 od ostatniej dec. no dc żadnych problemów W DV. Prędkość jest w porządku. I tylko torrent USA pokazuje od eztv, może trafić 9.0-10mb / sek. Okres szczytowy zwykle może trafić 3.5-5 MB / sek. D3 daje ARD 170-200 nieparzyste pingi. Pierwsze co mi zapłacił. Plan 100Mbps w rt66u. I oh. Jeśli u mieć HP zamierza z nich (szerokopasmowego uważany za jednego planu KM) dostaniesz 25% od rachunku KM. Więcej wu hua dla mojej rodziny, jak mamy trzy postpaid planów. Ten tranlates do 30 procent od tych KM rachunki. Bardzo dziękuję za reakcję. Od twojej odpowiedzi, to wydaje się być bardzo szczęśliwy i zadowolony z M1. Nadzieja nie jest stracone dla M1 w tym podejmowania decyzji. Niestety, żaden z członków mojej rodziny korzystają M1 plany mobilnych. Na stronie Facebooka M1 jest, widzę, ludzie są stale narzeka swojej sieci 3G. Jestem na Starhub mobilnego planu chociaż. Dziękujemy za odpowiedź. Wysłał Ci PM na kilka innych pytań. Dan
Reply
#7

Pm odpowiedział . Brak komentarzy do 3g jak jestem na ich planu LTE. (iPhone ) Uber szybkich prędkościach. Moja poprzednia linia handphone w Starhub nie ma transmisji danych , więc nie mogę pomóc tam! Wierzyłem sieci 3G jest rozciągnięta do granic wytrzymałości . Przesyconych już !
Reply
#8

Dj Shark napisał: Bardzo dziękuję za reakcję. Od twojej odpowiedzi, to wydaje się być bardzo szczęśliwy i zadowolony z M1. Nadzieja nie jest stracone dla M1 w tym podejmowania decyzji. Niestety, żaden z członków mojej rodziny korzystają M1 plany mobilnych. Na stronie Facebooka M1 jest, widzę, ludzie są stale narzeka swojej sieci 3G. Jestem na Starhub mobilnego planu chociaż. Dziękujemy za odpowiedź. Wysłał Ci PM na kilka innych pytań. Dan Myślę, że trzeba by rozważyć to znaczy, ze stron społecznościowych urodzeń, to po prostu inna droga dla ludzi, aby narzekać, zwłaszcza bardziej, gdy jest to linia obsługa. Tylko diff jest to, że wiele osób na M1 postu na swojej stronie głównej przeciwieństwie Starhub które dużo pisał na swojej stronie sub (aka klient Page opieki). Jestem również zamiar przełączyć bo mój SH Plan Premium Kabel zakończony grudnia a teraz skończyło płacenia wyższej. Myślę, że pod koniec dnia, ja nie zostanę z SH powodu ich intermitten dc co jakiś czas. Plus bardzo powolne łącze internetowe w godzinach szczytu. Ponadto, po niższej cenie 39 / mc do 100 Mbps dla M1, jest potencjalnie dużo więcej oszczędności dla mnie, nawet w porównaniu do SH planu 150Mbps.
Reply
#9

41 $ dla 100Mbps M1 jest całkiem dobry interes .. ale nie oczekuj zbyt wiele od niego. Wsparcie techniczne jest fatalne , routera bani i udusić torrent prędkości , jak również. jeśli istnieje wiele użytkowników w twoim domu , po prostu spędzić trochę więcej i dostać MR lub VQ . masz za co zapłacił.
Reply
#10

cb wan m1 .... to czas zapisałam się ich 100Mbps za 59 dolców. Teraz cena spadła do 39 dolarów. Zmiana chce również musi poczekać do końca umowy. BTW, czy to możliwe , aby uaktualnić do 200 Mbps , ponieważ jestem ALR płacąc 59 dolarów ?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)