Ktoś tutaj jest po prostu podobny do projektowania kart gpu?
#1

Czujesz się jak zbieranie go jako cel znieczulenia?
Reply
#2

Jeśli jestem op valk korkor, być może zrobię to
Reply
#3

iamnothing napisał: Czujesz się jak zbieranie go jako cel znieczulenia? Masz na myśli kupować i właściwie go używać lub kupować, oprawiać i po prostu podziwiać estetykę? Bo jeśli to drugie, może powinieneś kogoś zobaczyć.
Reply
#4

znieczulający Substancja indukująca niewrażliwość na ból.
Reply
#5

każdy, kto chce odrzucić karty Gfx ze względu na estetykę, może się ze mną skontaktować .........................
Reply
#6

nwh_sg napisał: znieczulający Substancja indukująca niewrażliwość na ból. Nie wiedziałem, że zbieranie kart graficznych może wywoływać niewrażliwość na ból
Reply
#7

anestezjologiczne ... cele .... ^ ^ ^ ^ żarty na bok, tak jak ja lubię wygląd evgi. ale strix też jest w porządku :-P
Reply
#8

morkutao napisał: anestezjologiczne ... cele .... ^ ^ ^ ^ żarty na bok, tak jak ja lubię wygląd evgi. ale strix też jest w porządku :-P Ich seria acx3.0 Nowsze ftw3 i sc2 wyglądają jednak dziwnie: /
Reply
#9

Tylko powód do zebrania karty ref. Gtx. hahaha
Reply
#10

Jeśli chodzi tylko o estetykę, wystarczy przejść do trybu online i wydrukować zdjęcie, ponieważ wyglądają lepiej na zdjęciach. Gdy moja karta graficzna przejdzie do mojego procesora, ledwie spojrzę na to jeszcze raz.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)