Potrzebowałem pomocy w mojej aktualnej budowie procesora
#1

Potrzebowałem pomocy w mojej aktualnej budowie procesora
Reply
#2

TL; DR: Procesor: Xeon X5560 4C8T Mobo: Huanan ?? model ?? GPU: ???? Pamięć RAM: łącznie 8 GB System operacyjny: Windows 10 Home Problem: Overwatch zawiesza się na pulpicie z powodu zgaśnięcia GPU: "Urządzenie Rendering zostało zgubione"; Diablo 3 zawiesza się bez zamykania, system operacyjny wciąż działa, ale stracił kursor. TS jaki jest twój GPU?
Reply
#3

Albo GPU umiera, GPU chapalang, albo uszkodzony sterownik. Och, jaki masz PSU?
Reply
#4

Rashkae napisał: Cóż ... Grasz na Xeonie. Jaka jest twoja karta wideo? Amd radeon R7 200 series. Czy jest to dobra czy barowa karta dla mojej kompilacji?
Reply
#5

Jak mogę sprawdzić moje psu? Jestem noobem komputerowym
Reply
#6

Rashkae napisał: Albo GPU umiera, GPU chapalang, albo uszkodzony sterownik. Och, jaki masz PSU? więc jak? Chcesz kupić nowy procesor?
Reply
#7

WorldpeaceX napisał: Amd radeon R7 200 series. Czy jest to dobra czy barowa karta dla mojej kompilacji? To naprawdę dobrze. Aby sprawdzić swój zasilacz, otwórz obudowę i spójrz na nią. Daj nam znać numery, możesz mieć zbyt słaby zasilacz
Reply
#8

Być może nie masz wystarczającej przepustowości PCI, ponieważ jesteś na pokładzie Xeon. Hmmmm.
Reply
#9

Rashkae napisał: To naprawdę dobrze. Aby sprawdzić swój zasilacz, otwórz obudowę i spójrz na nią. Daj nam znać numery, możesz mieć zbyt słaby zasilacz to, czego teraz szukam, to Ax400Atx i próbuję google. jego 400w?
Reply
#10

Rashkae napisał: Być może nie masz wystarczającej przepustowości PCI, ponieważ jesteś na pokładzie Xeon. Hmmmm. skoro tak, to jak? co mogę zrobić? status zaktualizowany facet już mi odpowiada, a on prosi mnie, żebym poszła do jego sklepu na diagnozę, ale on naliczy mi 25 dolarów, ponieważ jest po 3 miesiącach.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)