Nie otrzymuję światłowodu 100 Mb / s. adapter
#1

Cześć wszystkim,   Właśnie dostałem dzisiaj 100 Mb / s błonnika i mam problemy z uzyskaniem nawet połowy ze 100 Mb / s. Przede wszystkim router jest w moim salonie, a mój komputer i laptopy są w moim pokoju. Więc tak, prędkość powinna być wolniejsza. To, czego nie rozumiem, to to, że mój laptop jest w stanie uzyskać prędkość 50 Mb / s, podczas gdy mój komputer ma tylko 25 Mb / s dla połączenia bezprzewodowego i 15 Mb / s dla połączenia przewodowego. Używam TP-LINK TL-WN722N do bezprzewodowego i Comtrend powergrid powerline do połączenia przewodowego. Ale mówi się, że mają prędkość powyżej 100 Mb / s.   Jak mogę zwiększyć prędkość? Czy problemem jest router singtel? adapter? Linia napięcia? Wolałbym jednak połączenie przewodowe   Dzięki!
Reply
#2

Blimeyomega napisał: Cześć wszystkim, Właśnie dostałem dzisiaj 100 Mb / s błonnika i mam problemy z uzyskaniem nawet połowy ze 100 Mb / s. Przede wszystkim router jest w moim salonie, a mój komputer i laptopy są w moim pokoju. Więc tak, prędkość powinna być wolniejsza. To, czego nie rozumiem, to to, że mój laptop jest w stanie uzyskać prędkość 50 Mb / s, podczas gdy mój komputer ma tylko 25 Mb / s dla połączenia bezprzewodowego i 15 Mb / s dla połączenia przewodowego. Używam TP-LINK TL-WN722N do bezprzewodowego i Comtrend powergrid powerline do połączenia przewodowego. Ale mówi się, że mają prędkość powyżej 100 Mb / s. Jak mogę zwiększyć prędkość? Czy problemem jest router singtel? adapter? Linia napięcia? Wolałbym jednak połączenie przewodowe Dzięki! inny klient wifi, różne prędkości. wifi zależne od routera i klienta. powerline też nie jest zbyt szybki. TL-WN722N to 150 Mb / s, twój laptop może być adapterem Wi-Fi 300Mb / s, co wyjaśnia, dlaczego 1
Reply
#3

cyberet napisał: inny klient wifi, różne prędkości. wifi zależne od routera i klienta. powerline też nie jest zbyt szybki. TL-WN722N to 150 Mb / s, twój laptop może być adapterem Wi-Fi 300 Mb / s, co tłumaczy, dlaczego 1/2 prędkości. powerline jest beznadziejny, najlepsze z nich wydają się mieć zasięg 500 Mb / s, ale nie spodziewają się, że będą w stanie trafić 100 Mb / s. szybkości i prędkość życia nie zawsze są takie same Tak, rozumiem, że szybkości prędkości i prędkość rzeczywistego życia są różne. Jednak czy linia zasilania nie jest bardziej stabilna w porównaniu do adapterów Wi-Fi? A ponieważ moje adaptery / powerline mogą ograniczać moją szybkość. Czy są jakieś sugestie, do których adaptera / linii energetycznej / routera powinienem dostać?
Reply
#4

Blimey Omega napisał: Tak, rozumiem, że prędkości i prędkość życia są różne. Czy jednak linia energetyczna nie jest bardziej stabilna w porównaniu do adapterów Wi-Fi? I od moich adapterów
Reply
#5

Słyszałem już ludzi, którzy używają powerline i zamiast tego przełączają się z powrotem na wifi. Mówi się, że wifi jest szybsze od linii wysokiego napięcia. Mogę uzyskać prędkość przesyłu ponad 30MB / s (240 Mb / s) za pośrednictwem Wi-Fi (z salonu do pokoju obok), lepiej niż przewodowy Ethernet 100 Mbps.
Reply
#6

phayze napisał: Słyszałem już ludzi, którzy używają powerline i zamiast tego przełączają się z powrotem na wifi. Mówi się, że wifi jest szybsze od linii wysokiego napięcia. Mogę uzyskać prędkość przesyłu ponad 30MB / s (240 Mb / s) za pośrednictwem Wi-Fi (z salonu do pokoju obok), lepiej niż przewodowy Ethernet 100 Mbps. musi być 802.11ac Twój 100-gigabitowy ethernet może być starym katem 5 lub uszkodzonym kablem lub "uszkodzonym" portem, co może tłumaczyć, dlaczego limit 100 Mb / s, większość cat5e powinno móc z łatwością przekroczyć 100 Mb / s. ale nie bądź zaskoczony nowością po nieudanym kablu, spotkałem kilka wcześniej. Ponadto niektóre kable mogą wykonywać 1 gb / s, ale w przypadku niektórych portów / systemów można zrobić tylko 100 Mb / s. Mam 3 z 12 kabli w biurze, które mogą łączyć się z prędkością 100 Mb / s, ale z tych 3, 1 z nich może działać z prędkością 1 Gb / s po podłączeniu do innego systemu tak, wired ma problemy
Reply
#7

Mam na myśli porównanie szybkiego portu ethernetowego 100 Mbps, a nie portu gigabitowego. Gigabitowy port może z łatwością przekroczyć 50 MB
Reply
#8

phayze napisał: Mam na myśli porównanie szybkiego portu ethernetowego 100 Mbps, a nie portu gigabitowego. Gigabitowy port może z łatwością przekroczyć 50 MB / s. Tak, wifi podłączone przy 525 Mb / s. Maksymalna szybkość transferu wynosi 2xx Mb / s. 100 Mbps szybki port ethernetowy jak idący przestarzały liao le Ciekawe, mogę być podłączony z prędkością 450 Mb / s, ale nigdy nie mogę przenieść z prędkością 1/2 łącza.
Reply
#9

cyberet napisał: powerline jest beznadziejny, najlepsze z nich wydają się mieć zasięg 500 Mb / s, ale nie spodziewają się, że będą w stanie trafić 100 Mb / s. przewodowy wciąż zapewnia najbardziej niezawodną i najlepszą prędkość bracie, nie odkładaj Powerline jak tego człowieka. w moim domu Wifi jest "beznadziejne". Nie mogę nawet uzyskać 1 Mbps w moim pokoju z mojego routera, który znajduje się 1 piętro dalej. Z Powerline przynajmniej jestem w stanie trafić około 50-60 Mb / s, co jest więcej niż wystarczające dla wszelkiego rodzaju strumieni HD. Powerline jest darem niebios dla ludzi, dla których potężne rozwiązania bezprzewodowe nie mogą go przeciąć (zmieniłem już z RT-N56U na RT-N66U, tak samo.) I nie chcę wydawać $ $ $ na okablowanie kabli CAT6.
Reply
#10

Nie jestem zbyt dobry w sprzęcie do połączeń internetowych, ustawieniach i terminach. Ale mam nadzieję, że mogę przynajmniej uzyskać połowę mojego zasubskrybowanego łącza. Nawet mój adapter sieci bezprzewodowej pobiera teraz tylko 15 Mb / s na moim urządzeniu docelowym. Jakieś rozwiązania?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)