Fibre USA Browser Download Speed
#1

Jestem w Singnet 10mpbs. Dostaję około 200-300 kb / s prędkości pobierania z lokalizacji serwera USA poprzez pobieranie przeglądarki i 1300 kb / s dla serwera Singapuru (bez użycia akceleratora).   Jaką PRAWDZIWĄ RZECZYWISTĄ przeglądarkę dostajesz na światłowodzie podczas pobierania z węzła USA vs SG SG? (proszę nie używać wyników speedtest.net) Możesz to sprawdzić, monitorując stronę pobierania Chrome.   Jakiej prędkości i dostawcy włókien używasz?   USA thinkbroadband :: Pobierz pliki testowe   Singapur (Użyj linku "Sprawdź naszą prędkość pobierania")   Test prędkości
Reply
#2

@ mrsun18: Czy byłbyś w stanie wykonać rzeczywiste pobieranie przeglądarki przez połączenie LAN dla tego linku? Jaka byłaby Twoja prędkość pobierania? thinkbroadband :: Pobierz pliki testowe Tak naprawdę nie używam speedtest do monitorowania, ponieważ jest to tylko seria pakietów wysłanych i odebranych oraz w rzeczywistej aplikacji, takiej jak pobieranie plików i przeglądanie stron internetowych w instancji.
Reply
#3

thinkbroadband :: Download Pliki testowe są przechowywane w Wielkiej Brytanii, a nie w Stanach Zjednoczonych
Reply
#4

edwin21 napisał: thinkbroadband :: Download Pliki testowe są przechowywane w Wielkiej Brytanii, a nie w Stanach Zjednoczonych Tak, właściwie po moim ostatnim poście, zorientowałem się, kiedy zrobiłem whois. Wciąż jest to przybliżona prędkość przeglądarki internetowej serwera. W każdym razie użyj tego zamiast testu szybkości HostDime Datacenter W obecnej chwili wciąż rozważam uzyskanie błonnika, ponieważ mam już 200-300 kb / s dla amerykańskich węzłów. Jaka jest twoja zamierzona prędkość pobierania prawdziwej przeglądarki dla USA?
Reply
#5

downtown11 napisał: Tak, właściwie po moim ostatnim poście, zorientowałem się, kiedy zrobiłem whois. Wciąż jest to przybliżona prędkość przeglądarki internetowej serwera. W każdym razie użyj tego zamiast testu szybkości HostDime Datacenter W obecnej chwili wciąż rozważam uzyskanie błonnika, ponieważ mam już 200-300 kb / s dla amerykańskich węzłów. Jaka jest twoja zamierzona prędkość pobierania prawdziwej przeglądarki dla USA? Zastanawiasz się, jaka jest strona źródłowa
Reply
#6

downtown11 napisał: @ mrsun18: Czy byłbyś w stanie wykonać rzeczywiste pobieranie przeglądarki przez połączenie LAN dla tego linku? Jaka byłaby Twoja prędkość pobierania? thinkbroadband :: Pobierz pliki testowe Wypróbowałem wcześniej za pomocą HostDime. To około 230 KB
Reply
#7

mrsun18 napisał: Wypróbowałem wcześniej za pomocą HostDime. To około 230 KB
Reply
#8

downtown11 napisał: 230kbps -> To jest tylko twój plan 100tbps Singtel Fiber? Tak, to plan 100 Mpbs. Przy okazji różnica między KBps i kbps jest różna. 1 KB = 8 x kb. Przyjrzyj się stronie pobierania przeglądarki, powinna to być ~ KB
Reply
#9

Tak, jest w KB / s. Nie wygląda na to, żeby przestawić się na światłowód, ponieważ robię także 200-300KB / s na moim szerokopasmowym 10 Mbps. Większość witryn jest hostowana za granicą. Nie robię dużo torrentów, więc nie wykorzystuję w pełni prędkości włókien. Robię gry, ale czy światłowód znacznie poprawia pingowanie dla serwerów zagranicznych, a także regionalnych serwerów SEA? Płacąc około 35 USD miesięcznie za dostęp szerokopasmowy. Za 39 USD mogłem dostać najtańsze błonnik, co jednak zwiększyło prędkość pobierania lokalnego. Co myślisz? Czy warto się teraz przestawić?
Reply
#10

downtown11 napisał: Tak, jest w KB
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)