Monitor gier dla PS4 Pro
#1

Cześć, szukam monitora do gier tylko dla moich konsol i zastanawiam się, jakie są teraz ceny dla obecnych monitorów 4K. Nie szukam ekstremalnych, prawdopodobnie przyzwoitych tańszych, bo mam budżet około 500-600 $.   Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś mógł polecić kilka, na które mogę spojrzeć, i prawdopodobnie doradził, co powinienem wziąć pod uwagę przy poszukiwaniu monitorów głównie do gier konsolowych.
Reply
#2

Zaoszczędź pieniądze i zdobądź telewizor. Konsole nie mogą osiągać wysokich częstotliwości odświeżania ani wykorzystywać gsync
Reply
#3

SolsticeXI napisał: Cześć, szukam monitora do gier tylko dla moich konsol i zastanawiam się, jakie są teraz ceny dla obecnych monitorów 4K. Nie szukam ekstremalnych, prawdopodobnie przyzwoitych tańszych, bo mam budżet około 500-600 $. Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś mógł polecić kilka, na które mogę spojrzeć, i prawdopodobnie doradził, co powinienem wziąć pod uwagę przy poszukiwaniu monitorów głównie do gier konsolowych. Asus przygotował kilka konsol do grania w gry ... Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Istnieją trzy modele: VG245H VG245HE MG28UQ Być może możesz wybrać jedną z tych monitorów do gier, jeśli chcesz ...
Reply
#4

Psycovirus napisał: Asus przygotował kilka konsol do grania w gry ... Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Istnieją trzy modele: VG245H VG245HE MG28UQ Być może możesz wybrać jedną z tych monitorów do gier, jeśli chcesz ... Dzięki, naprawdę też wyglądam tak samo po mojej stronie. Jestem dość zainteresowany MG28UQ i zastanawiam się, czy jest sprzedawany lokalnie. Masz pomysł na cenę tego monitora?
Reply
#5

Wiem, że LG ma przystępne monitory 4K ips z freesync i porty 1dp i 2 hdmi2.0. Najtańszy jest 27ud58 za około 600 USD. 27ud69 to około 800 $, a 27ud88 to około 900 $. Dodatkowo ud88 obsługuje również protokół wyświetlania usbc.
Reply
#6

Zgłosiłem 4k 43-calowy telewizor, aby przesłać mój Xbox One, Xbox 360, ps3 n ps4. Kosztowało mnie sgd400 w qoo10 Wysłane z Old Man Pressing For Retirement za pomocą GAGT
Reply
#7

Czy mogę wiedzieć, co to za marka? gld998 napisał: Zgłosiłem 4k 43-calowy telewizor, aby przesłać mój Xbox One, Xbox 360, ps3 n ps4. Kosztowało mnie sgd400 w qoo10 Wysłane z Old Man Pressing For Retirement za pomocą GAGT
Reply
#8

43-calowy telewizor 4k za 400 USD jak bardzo trudno znaleźć dla takich marek jak Philips, Sony, LG, Samsung itp. Zgaduję, że jest to prawdopodobnie tańsza marka lokalna lub marka chińska, jak akira, palladine, czy telewizja skyworth.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)