Kabel Cat 6 wyświetlający tylko połączenie o szybkości 100 Mb / s
#1

Przesyłam ogromny plik do jednego z moich rzadko używanych 2 htpc i zdałem sobie sprawę, że szybkość transferu była bardzo powolna, 10mb
Reply
#2

Prawdopodobnie ten płaski kabel. Postaraj się, aby płaski kabel nie był splątany, ponieważ zauważyłam, że to jest miejsce, w którym wkręca połączenie (moje doświadczenie).
Reply
#3

Płaski kabel jest tylko 1 metr bardzo krótki. To nie było splątane.
Reply
#4

Nie polecałbym płaskiego kabla do transferu, zwykle wolniejszego niż konwencjonalny kabel. W każdym razie prawdopodobnie źle się skończyło. Dlatego pokazuje 100 Mb / s
Reply
#5

vkvkvvk napisał: Płaski kabel jest tylko 1 metr bardzo krótki. To nie było splątane. Wtedy prawdopodobnie kabel zepsute liao. Zauważam, że płaski kabel jest trochę lichy, więc musisz uważać, aby go nie wyciągnąć zbyt mocno.
Reply
#6

negativzero napisał: Nie polecałbym płaskiego kabla do transferu, zwykle wolniejszego niż konwencjonalny kabel. W każdym razie prawdopodobnie źle się skończyło. Dlatego pokazuje 100 Mb / s Nieprawda ... Mam 15-metrowy płaski kabel, który działa dobrze, więc umieściłem go w moim kanale z PCV. Podczas testowania (tj. Przed umieszczeniem go w kanale PVC), mój kabel był spaghetti i to rzeczywiście wpłynęło na łączność kabla, ale po tym, jak oddzieliłem spaghetti, wszystko było w porządku.
Reply
#7

Czy różnią się jakością płaskich kabli, takich jak grubsze płaskie kable dla lepszych kabli? Mój wydaje się naprawdę bardzo cienki. Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#8

vkvkvvk napisał: Czy różnią się one jakością płaskich kabli, takich jak grubsze płaskie kable dla lepszych kabli? Mój wydaje się naprawdę bardzo cienki. Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Mój jest niebieski ... ma podobną grubość ...
Reply
#9

hmm ok, naprawdę potrzebuję płaskiego kabla, ale dla mojej lokalizacji htpc, ale też boję się, że to się powtórzy.
Reply
#10

vkvkvvk napisał: hmm ok, naprawdę potrzebuję płaskiego kabla, ale dla mojej lokalizacji htpc, ale też boję się, że to się powtórzy. Twój HTPC jest oddalony o 1 metr, czy kupiłeś kabel 1m tylko do celów testowych? W każdym razie najprawdopodobniej jest to problem z kablami, a nie problem z kablami płaskimi.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)