Potrzebujesz porady na temat migracji systemu operacyjnego na dysk SSD
#1

cześć wszystkim   Właśnie kupiłem nowy ssd i zastanawiałem się, czy możliwe jest przeniesienie systemu operacyjnego z mojego istniejącego dysku twardego do niego. Wyszukałem w Google, że muszę użyć oprogramowania do migracji z otwartym kodem źródłowym, ale czy jest coś jeszcze, na co muszę zwrócić uwagę? Czy istnieje inny właściwy sposób, aby to zrobić. Plusy, proszę o radę. Z góry dzięki za pomoc.
Reply
#2

Pobierz program acronis 2013 i zrób klonowanie obrazu lub oprogramowania hddclone, ponieważ pozwalają one na 4k wyrównywanie dla błazna do ssd ... ale zależy to od tego, czy na dysku twardym ur użyjesz ile zapasowego le i ssd będziesz w stanie przechowywać tak dużo danych, jak również
Reply
#3

moja rada nie jest leniwą i zamiast tego zainstaluj nową instalację ...
Reply
#4

bez wątpienia świeża instalacja jest najlepsza, ale czasami są inne rzeczy wymagające więcej czasu i uwagi. do ts, jeśli używasz intel ssd, może możesz spróbować pobrać darmowe oprogramowanie do migracji. inne firmy nie jestem pewien, możesz spróbować sprawdzić ich stronę pobierania lub wsparcia.
Reply
#5

skorupiak napisał: cześć wszystkim Właśnie kupiłem nowy ssd i zastanawiałem się, czy możliwe jest przeniesienie systemu operacyjnego z mojego istniejącego dysku twardego do niego. nie wyszukałeś go zbyt blisko
Reply
#6

Jeśli miałbym zrobić nową instalację, czy mój klucz produktu może zostać użyty ponownie?
Reply
#7

skorupiak napisał: Jeśli miałbym zrobić nową instalację, czy mój klucz produktu może zostać użyty ponownie? Chciałbym zobaczyć odpowiedź na to pytanie?
Reply
#8

skorupiak napisał: cześć wszystkim Właśnie kupiłem nowy ssd i zastanawiałem się, czy możliwe jest przeniesienie systemu operacyjnego z mojego istniejącego dysku twardego do niego. Wyszukałem w Google, że muszę użyć oprogramowania do migracji z otwartym kodem źródłowym, ale czy jest coś jeszcze, na co muszę zwrócić uwagę? Czy istnieje inny właściwy sposób, aby to zrobić. Plusy, proszę o radę. Z góry dzięki za pomoc. używam tego do klonowania dysku twardego notebooka. Próbowałem zainstalować na notebooka, ale nie powiodło się ze względu na uefi, problem bios, bla bla ..... dawno nigdy nie nadążaj za komputerami. Najlepsze darmowe oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych i alternatywa Norton Ghost - EaseUS Todo Backup Free Ostatnie spotkanie to klonowanie notebooka (320 gb i 750 gb) do ssd (odpowiednio 180 gb i 240 gb). do tej pory wszystkie partycje sklonowane zgodnie z oryginalnym rozmiarem, z wyjątkiem systemu (dysk c), to automatyczna zmiana rozmiaru. wypróbowałem oprogramowanie do migracji intel, wydałem z 2009 notebookiem próbowałem oprogramowania Samsung, nie wydane. mam nadzieję że to pomoże.
Reply
#9

Jest to narzędzie: Zestaw do klonowania SSD Zestaw do klonowania SSD firmy Corsair
Reply
#10

skorupiak napisał: Jeśli miałbym zrobić nową instalację, czy mój klucz produktu może zostać użyty ponownie? tak. 10kkj
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)