Niezawodny sklep na PC w Sim Lim
#1

Jakie są bardziej niezawodne sklepy w SLS? Planuję wkrótce zbudować system i planuję tam pojechać, aby kupić części. Obecnie patrząc na PCThemes ich ceny są dość dobre, a Tradepac, ale ich ceny najbardziej "OFERTA" w środku.
Reply
#2

ta oferta to szansa na wycinanie ppl ... to nie chcę więcej robić zakupów w sls
Reply
#3

Niezawodność zależy od tego, czego szukasz. Jeśli mówisz o obsłudze klienta, pcthemes jest w porządku, ponieważ udziela porad dotyczących twojego zakupu. Ale pod względem ceny mogą nie być najlepsze. Tradepac jest tańszy, ale nie tak dobry w obsłudze klienta. Poza tym, jeśli nie kupisz od nich swojego pełnego urządzenia, mobo cpu ma inną cenę. To zależy od tego, co chcesz dla swojego sprzętu. Obecne dobre oferty to szukanie alternatywnych sprzedawców internetowych (lazada, qoo, amazon).
Reply
#4

MianBaoFren napisał: Niezawodność zależy od tego, czego szukasz. Jeśli mówisz o obsłudze klienta, pcthemes jest w porządku, ponieważ udziela porad dotyczących twojego zakupu. Ale pod względem ceny mogą nie być najlepsze. Tradepac jest tańszy, ale nie tak dobry w obsłudze klienta. Poza tym, jeśli nie kupisz od nich swojego pełnego urządzenia, mobo cpu ma inną cenę. To zależy od tego, co chcesz dla swojego sprzętu. Obecne dobre oferty to szukanie alternatywnych sprzedawców internetowych (lazada, qoo, amazon). Tak myślałem po obejrzeniu recenzji. Czy muszę wejść, aby uzyskać niektóre z cen, ponieważ PCThem nie mają ceny monitora zawarte w ich cenniku w HWZ i Tradepac większość cen zmieniła na "OFERTA".
Reply
#5

ScytheSyndicate napisał: Tak myślałem po obejrzeniu recenzji. Czy muszę wejść, aby uzyskać niektóre z cen, ponieważ PCThem nie mają ceny monitora zawarte w ich cenniku w HWZ i Tradepac większość cen zmieniła na "OFERTA". czy masz już swój budżet i oczekiwania swojego sprzętu? dun tylko ślepo wejdź do sklepu i zapytaj o to. nie wszystkie oferty są w sl; tbh, osobiście kupiłem tylko mobo cpu ram @ sls. pozostałe części są przez lazada. na tym forum jest lepki na budynku PC. opublikuj swój budżet
Reply
#6

MianBaoFren napisał: czy masz już swój budżet i oczekiwania swojego sprzętu? dun tylko ślepo wejdź do sklepu i zapytaj o to. nie wszystkie oferty są w sl; tbh, osobiście kupiłem tylko mobo cpu ram @ sls. pozostałe części są przez lazada. na tym forum jest lepki na budynku PC. opublikuj swój budżet
Reply
#7

2 opcje 1.nigel. a.k.a http:
Reply
#8

Nikt już nie poleca Fuwella?
Reply
#9

XeroX napisał: Czy ktoś już poleca Fuwella? nie tak dobre jak przed pracą
Reply
#10

kaixax555 napisał: nie tak dobre jak przed pracą Dlaczego leh? 10 Char
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)