Warte 1000 $?
#1

Cześć, mam przyjaciela, który sprzedaje swój komputer do grania dla mnie za 1000 $. Kupił go w zeszłym roku, grudnia. Ale wyrzucił wszystkie pudełka, czy jest jeszcze gwarancja? Biorąc pod uwagę, że nie ma już żadnego pudełka.   I5 6500 Płyta główna MSI ITX AC 8 gb wartość ram ddr4 2133 mhz MSI GAMING X RX480 4 gb Silverstone 80plus złoty moduł ITX psu 2 x Samsung 500 GB 850 EVO Sprawa Raven ITX   Masz pojęcie, jaka byłaby stawka rynkowa za te używane części? Myślę, że warto, ale być może brak gwarancji mnie powstrzymuje.
Reply
#2

Silverstone psu to psu o mocy 500w złota
Reply
#3

kogo to obchodzi w pudełkach? liczą się wpływy? Warto lub nie jest subiektywne, ale myślę, że nie straci dużo sprzedaży 1k.
Reply
#4

Około 900 USD ~ 1 000 USD
Reply
#5

Cena wydaje się rozsądna. Ale to musi zależeć, jeśli dobrze z specyfikacją lub nie. Pochodzi z systemem operacyjnym? Aby uzyskać gwarancję, musi przekazać nam oryginalny rachunek Lora.
Reply
#6

lifeishard napisał: kogo to obchodzi w pudełkach? liczą się wpływy? Warto lub nie jest subiektywne, ale myślę, że nie straci dużo sprzedaży 1k. Myślałem, że potrzebujesz skrzynek, aby wysłać gwarancję?
Reply
#7

hawthorne napisał: Cena wydaje się rozsądna. Ale to musi zależeć, jeśli dobrze z specyfikacją lub nie. Pochodzi z systemem operacyjnym? Aby uzyskać gwarancję, musi przekazać nam oryginalny rachunek Lora. Tam jest windows 10 os. Warrenty nie potrzebują pełnego pakietu meh? Kserokopiowane paragony mogą się pojawić?
Reply
#8

Wartość
Reply
#9

Jian19 napisał: Wartość Umysł wyjaśniający ℉
Reply
#10

Czekać. Kto mówi, że gwarancja nie ma pudła? Nie wszystko opiera się tylko na kwicie. Chyba niewiele osób wie o dystrybucji Samsung SSD firmy Samsung
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)