[BSOD] Komunikaty o błędach: Bad Pool Caller i błąd zarządzania pamięcią
#1

Cześć,   Mój komputer stacjonarny napotkał ten szczególny problem zeszłej nocy i nie jestem w stanie go rozwiązać. Za każdym razem, gdy odtwarzam filmy flash (Youtube, Twitch) w mojej przeglądarce (Firefox lub Chrome), przeglądarka zawiesi się i system przejdzie do BSOD, wyświetlając komunikat Bad Pool Caller lub Error zarządzania pamięcią. Następnie uruchomi się ponownie i zacznie się BSOD. Jedynym sposobem rozwiązania tego problemu jest wyłączenie komputera, odczekaj kilka chwil, a następnie ponownie. Komputer będzie działał dobrze, pod warunkiem, że nie oglądam filmów flash w moich przeglądarkach.   Niektóre z rzeczy, które zrobiłem zgodnie z instrukcjami sieci: 1) Uruchom kontrolę diagnostyki pamięci wygranych (wyczyść) 2) Uruchom wiersz polecenia chkdsk (Wyczyść) 3) Skanowanie zarówno HD, jak i SSD (Wyczyść) 4) Pełny Windows Defender Scan (Clear) 5) BIOS domyślnie ustawiony fabrycznie (bez przetaktowania) 6) sfc
Reply
#2

Anonimowy napisał: Ach, nie ufam używaniu oprogramowania do sprawdzania sprzętu. Zużyte oprogramowanie skanuje moje Alienware, bez problemu nie ma problemu, ale kończy się przynieść do naprawy sklepu, aby sprawdzić? Wszystko psuje, mobo spoil psu zepsuć zupę cpu, ale przedwczoraj przebiegłem diagnostyczny test dell'a, wszystko nadal nie mówi mi błędu. Dobra, zostaw głupiego kosmitkę na boku. To przeszłość. Ponieważ błąd zarządzania pamięcią, może możesz spróbować naprawić swój RAM? Rezygnując z tego, spróbuj użyć puszki powietrznej, aby wysadzić w powietrze szczelinę, desperacko zmierz się, a następnie użyj ciosu w usta, ale potem wdychaj ten pył HAHAA. Jeśli ostatnio po zmianie czegoś w biosie to się dzieje, możesz ponownie rozważyć zresetowanie biosu. Lub zainstaluj ponownie odtwarzacz flash trytry? W przeciwnym razie po prostu nie zmieniaj wyboru. Dzięki za szybką odpowiedź. Właśnie wróciłem z gry w 40 minut DOTA. Bez lagów, bez BSOD. W rzeczywistości mój komputer był włączony od godziny 21:00 i do tej pory, a niebieski ekran BSOD nigdy się nie pojawił, ponieważ nigdy nie oglądałem żadnych filmów flash w przeglądarce. Nigdy nie zmieniłem żadnego ustawienia BIOS-u w przeszłości. Przeprowadziłem nawet sprawdzenie weryfikatora, które nie wyświetla żadnych problemów. Jedną z metod, którą odczytuję w Internecie, jest odznaczenie przyspieszenia sprzętowego w ustawieniach przeglądarki.
Reply
#3

zzslacker napisał: Dzięki za szybką odpowiedź. Właśnie wróciłem z gry w 40 minut DOTA. Bez lagów, bez BSOD. W rzeczywistości mój komputer był włączony od godziny 21:00 i do tej pory, a niebieski ekran BSOD nigdy się nie pojawił, ponieważ nigdy nie oglądałem żadnych filmów flash w przeglądarce. Nigdy nie zmieniłem żadnego ustawienia BIOS-u w przeszłości. Przeprowadziłem nawet sprawdzenie weryfikatora, które nie wyświetla żadnych problemów. Jedną z metod, którą odczytuję w Internecie, jest odznaczenie przyspieszenia sprzętowego w ustawieniach przeglądarki. Może możesz spróbować odznaczyć akcelerację sprzętową? Ostatni raz miał podobny problem z AW, podczas gry w D2 w połowie wszystko się po prostu wyłączy, lagi gorsza gra rankingowa. Jednak sposób, w jaki wygląda twoja sytuacja, może niestabilna aktualizacja sprzętu, którą miałeś, a może po prostu przeglądarka
Reply
#4

Anonimowy napisał: Może możesz spróbować odznaczyć akcelerację sprzętową? Ostatni raz miał podobny problem z AW, podczas gry w D2 w połowie wszystko się po prostu wyłączy, lagi gorsza gra rankingowa. Jednak sposób, w jaki wygląda twoja sytuacja, może niestabilna aktualizacja sprzętu, którą miałeś, a może po prostu przeglądarka
Reply
#5

Anonimowy napisał: Ach, nie ufam używaniu oprogramowania do sprawdzania sprzętu. Zużyte oprogramowanie skanuje moje Alienware, bez problemu nie ma problemu, ale kończy się przynieść do naprawy sklepu, aby sprawdzić? Wszystko psuje, mobo spoil psu zepsuć zupę cpu, ale przedwczoraj przebiegłam diagnostyczny test dell'a, wszystko nadal nie mówi mi błędu. warsztat naprawczy do zobaczenia rozmycie rozmycie, więc postanowił posiekać swoją głowę marchewki ???
Reply
#6

ahwei91 napisał: warsztat naprawczy do zobaczenia rozmycie rozmycie, więc postanowił posiekać swoją głowę marchewki ??? Ya sia, potem powiedzieli mi, żebym go zostawił, żeby mogli sprawdzić, czy muszą wpłacić depozyt w wysokości 110 $, a potem zdadzą diagnozę problemu i podadzą mi cenę za naprawę. Ja tylko się z nich śmieję, cofam mój komputer i wychodzę na SLS zzslacker napisał: Bardzo rzadko gry się zawieszają, ale nie raz komputer wchodzi w BSOD. Haiz, nowy pulpit, ale mam ten problem. nowy pulpit, a następnie spróbować ponownie zainstalować sterowniki i oprogramowanie? W przeciwnym razie, jeśli prefabrykowane może wezwać do sprawdzenia, to niestandardowe jiu musi szukać starych ptaków
Reply
#7

Anonimowy napisał: nowy pulpit, a następnie spróbować ponownie zainstalować sterowniki i oprogramowanie? W przeciwnym razie, jeśli prefabrykowane może wezwać do sprawdzenia, to niestandardowe jiu musi szukać starych ptaków jest niestandardowe. dlatego potrzebuję porady od niektórych starych ptaków tutaj.
Reply
#8

Spróbuj usunąć jeden z ram i uruchom, czy jest jakiś problem? Jeśli A nie ma problemu, a następnie przełącz na B, po prostu idź za przyczyną BSoD podczas testowania. Być może masz wadliwego barana? P
Reply
#9

Mój pulpit ponownie pokazał ten błąd bsod, ale tym razem z komunikatem o nieoczekiwanym wątku systemu Następnie przejdzie do pętli restartu z błędem zarządzania pamięcią bsod Załadowałem ramę, ale najwyraźniej problem nadal nie został rozwiązany
Reply
#10

Nowy bsod msg irql nie mniejszy lub równy. Przesuwam oba ramiona po jednym na raz, a żółte qled na mobo nadal wskazuje na dramatyczny problem Zgaduję, że mogę wyeliminować problem, który jest tu problemem, ale jakiś inny sprzęt, taki jak mobo lub gpu lub cpu
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)