MyRepublic oferuje plan 1Gbps za 49,99 $ ...
#1

Cześć, nie jestem osobą techniczną i chciałbym porady ...   Widziałem dzisiaj reklamę MyRepublic za 1Gbps za 49,99 $. Czy powinienem skoczyć do tego, co oferują inni operatorzy? Czy są inne kwestie, które powinienem mieć?   MyRepublic oferuje 2 plany cenowe. Jeden do gier, który kosztuje 10 USD więcej, a drugi normalny. Jeśli nie mam nic przeciwko dodatkowym 10 USD, jaki abonament powinienem zapisać? Czy istnieją znaczące różnice w wydajności w codziennym surfowaniu w Internecie i trochę wideo (nie wiele gier)?   Dzięki.
Reply
#2

stanip napisał: Jeśli nie mam nic przeciwko dodatkowym 10 USD, jaki abonament powinienem zapisać? koleś, właśnie odpowiedziałeś na własne pytanie ... jak na twoją inną różnicę, nie ma dużej różnicy, jeśli nie grasz konkurencyjnie.
Reply
#3

Dobre porównanie i interesujące jest zobaczyć odpowiedź Starhubu ... StarHub zareagował po wprowadzeniu przez MyRepublic łącza szerokopasmowego o przepustowości 1 Gb / s
Reply
#4

nadal pod starym planem gracza 150mbps z Myrepublic, zastanawiam się, czy pozwalają mi to uaktualnić do tego.
Reply
#5

stanip napisał: Dobre porównanie i interesujące jest zobaczyć odpowiedź Starhubu ... StarHub zareagował po wprowadzeniu przez MyRepublic łącza szerokopasmowego 1 Gb / s TechieLobang zgodnie z oczekiwaniami nie udało im się porównać jabłek z jabłkami. Porównujemy tutaj prędkości Internetu, w których nie można pokonać stahuba i innych dostawców usług internetowych. Poważnie nie dbałem o router, ponieważ większość osób planujących 1GB ma już własny router lub entuzjastów. dołączony router firmy STarhub to także router oparty na MIPS, nah ..... to powiedziałem, że jestem niewolnikiem starhubu przez następne 20 miesięcy ... mam nadzieję na złamanie umowy, jeśli to możliwe .. ich ogłoszenie w dzisiejszych gazetach jest również dość obrzydliwe, twierdząc, że dobre wsparcie obsługi klienta, o którym wszyscy wiemy, jest nieprawdziwe. Pomoc techniczna 24/7 tak, ale w przypadku awarii nie można się z nimi skontaktować.
Reply
#6

AnTiLooP napisał: zgodnie z oczekiwaniami nie udało im się porównać jabłek z jabłkami. Porównujemy tutaj prędkości Internetu, w których nie można pokonać stahuba i innych dostawców usług internetowych. Poważnie nie dbałem o router, ponieważ większość osób planujących 1GB ma już własny router lub entuzjastów. dołączony router firmy STarhub to także router oparty na MIPS, nah ..... to powiedziałem, że jestem niewolnikiem starhubu przez następne 20 miesięcy ... mam nadzieję na złamanie umowy, jeśli to możliwe .. ich ogłoszenie w dzisiejszych gazetach jest również dość obrzydliwe, twierdząc, że dobre wsparcie obsługi klienta, o którym wszyscy wiemy, jest nieprawdziwe. 24
Reply
#7

AnTiLooP napisał: to powiedziałem, że jestem niewolnikiem starhubu przez następne 20 miesięcy ... mam nadzieję na złamanie umowy, jeśli to możliwe .. Tak, możesz - po prostu zapłacić pozostałą subskrypcję 20 mths.
Reply
#8

aerosmiths napisał: nadal pod starym planem gracza 150mbps z Myrepublic, zastanawiam się, czy pozwalają mi to uaktualnić do tego. tak, możesz
Reply
#9

apt get wrote: Yes You Can - po prostu zapłać pozostałą 20-miesięczną subskrypcję. moje konto bankowe jest otwarte na darowizny
Reply
#10

Opcja statycznego IP. FTW.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)