Potrzebuję pomocy
#1

Po prostu buduję swój pierwszy komputer i flund, jest tam dioda led na diodzie led ... Więc próbowałem wyjąć 1 ramka ddr4 i działa ... Zarówno baran próbowałem umieszczenie na 1 slocie działa ... to tylko nie działa, gdy próbowałem zrobić podwójny kanał ... w każdym razie i cn fix dis ???
Reply
#2

jeśli w ciągu tygodnia zadzwonisz do sklepu, aby sprawdzić, czy mogą przetestować. następnie przynieś płytę główną do sklepu
Reply
#3

Rozgniatam go na 7 feb od tradepac ... Nie jestem pewien, czy otrzymam 1-1 echa od dem ... spróbuję sprawdzić w poniedziałek, ale nie mam nadziei, że dey pomoże ... wzdychać ... obecnie mój 2 x 4 GB pamięci RAM jest zainstalowany w gnieździe a1 i a2 yusoffb01 napisał: jeśli w ciągu tygodnia zadzwonisz do sklepu, aby sprawdzić, czy mogą przetestować. następnie przynieś płytę główną do sklepu
Reply
#4

Idź do distro .. pls .. ponownie ppl .. pl po prostu nie rób tego, co kilka osób mówi na tym forum .. TP nie bierze żadnych produktów z dystrybucji i gdzie idzie gotówka .. westchnienie .. ocenzurowane
Reply
#5

gerker2009 napisał: Po prostu buduję swój pierwszy komputer i flund, jest tam dioda led na diodzie led ... Więc próbowałem wyjąć 1 ramka ddr4 i działa ... Zarówno baran próbowałem umieszczenie na 1 slocie działa ... to tylko nie działa, gdy próbowałem zrobić podwójny kanał ... w każdym razie i cn fix dis ??? ciesz się doświadczeniem TP Jeśli ram ma naklejkę distro, przejdź do dystrybucji. Jeśli nie, wróć do miejsca zakupu. hahaha Co mobo Niektóre mobosy to 2. i 4. miejsce. Np .: MSI Jeśli umieścisz 1 i 3 miejsce, będzie to oznaczać duży czerwony błąd ...
Reply
#6

Asus strix b250f gaming ... tak rozpowszechniony jest ban leong ??? tmfwy napisał: ciesz się doświadczeniem TP Jeśli ram ma naklejkę distro, przejdź do dystrybucji. Jeśli nie, wróć do miejsca zakupu. hahaha Co mobo Niektóre mobosy to 2. i 4. miejsce. Np .: MSI Jeśli umieścisz 1 i 3 miejsce, będzie to oznaczać duży czerwony błąd ...
Reply
#7

gerker2009 napisał: Asus strix b250f gaming ... tak rozpowszechniony jest ban leong ??? sprawdź w swoim pudełku, czy nie ma naklejek z dystrybucji, bo może to być również z awerteka.
Reply
#8

gerker2009 napisał: Rozgniatam go na 7 feb od tradepac ... Nie jestem pewien, czy otrzymam 1-1 echa od dem ... spróbuję sprawdzić w poniedziałek, ale nie mam nadziei, że dey pomoże ... wzdychać ... obecnie mój 2 x 4 GB pamięci RAM jest zainstalowany w gnieździe a1 i a2 Podręcznik płyty głównej zaleca użycie gniazda A2
Reply
#9

Zrobiłem czek i potwierdziłem jego od avertek ... będę musiał zejść n zobaczyć, jak ... czy muszę przynieść cokolwiek innego niż da płyta główna ??? ZrE0_Cha0s napisał: sprawdź w swoim pudełku, czy nie ma naklejek z dystrybucji, bo może to być również z awerteka.
Reply
#10

Tak, to prawda, ale mój dimmowy slot b1 i b2 jest wadliwy, za każdym razem umieszczam ramka w b2, mój bootujący boot-wun i dram led będzie ciągle świecić Blindaim napisał: Podręcznik płyty głównej zaleca użycie gniazda A2
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)