Punkt dostępu TP-Link
#1

Poszedłem do challengera kilka dni temu i zobaczyłem punkt dostępu do łącza tp (ac1750, jeśli dobrze pamiętam). Zakładałem, że challenger sprzedaje tylko gadżety konsumenckie i był zaskoczony, że sprzedają punkt dostępu do sufitu. Czy ktoś ma doświadczenie z punktem dostępowym TP-Link? Nie mogłem znaleźć wielu recenzji tego w Internecie, w przeciwieństwie do znacznie popularniejszego UAP AC PRO od ubiquiti.
Reply
#2

Używam EAP245 ac1750. Ogólnie szczęśliwy. Zamontowany @ rooms corridor, drzwi WIF zamknięte hp Speedtest uzyskiwanie 200 Mb / s wif my 300mbps M1. Ale to nie przychodzi do wif poe iniektor jak ubiquiti, więc trzeba 2 zainwestować w przełącznik poe.
Reply
#3

Jak działa oprogramowanie kontrolera TP-Link? Sprawdziłem ich stronę i wygląda na to, że najnowsza aktualizacja pochodzi sprzed 2 miesięcy z 7-miesięczną przerwą od poprzedniej aktualizacji. Również patrząc na jej zdjęcie wydaje się, że kabel ethernetowy wystaje po zamontowaniu
Reply
#4

dryteletubby napisał: Jak działa oprogramowanie kontrolera TP-Link? Sprawdziłem ich stronę i wygląda na to, że najnowsza aktualizacja pochodzi sprzed 2 miesięcy z 7-miesięczną przerwą od poprzedniej aktualizacji. Również patrząc na jej zdjęcie wydaje się, że kabel ethernetowy wystaje po zamontowaniu Nie dotknąłem oprogramowania po wstępnej konfiguracji 2 b szczerze. Brak eksperta w zakresie sieci. Tak, port LAN z boku, więc patrz część kabla, ale większość sufitu AP r jak tat I tink. Kupiłem od amazonka za piętnaście za pół ceny w sg.
Reply
#5

przy niedawnej luce KRACK sugeruję aktualizację oprogramowania układowego AP https:
Reply
#6

dryteletubby napisał: przy niedawnej luce KRACK sugeruję aktualizację oprogramowania układowego AP https:
Reply
#7

dryteletubby napisał: Poszedłem do challengera kilka dni temu i zobaczyłem punkt dostępu do łącza tp (ac1750, jeśli dobrze pamiętam). Zakładałem, że challenger sprzedaje tylko gadżety konsumenckie i był zaskoczony, że sprzedają punkt dostępu do sufitu. Czy ktoś ma doświadczenie z punktem dostępowym TP-Link? Nie mogłem znaleźć wielu recenzji tego w Internecie, w przeciwieństwie do znacznie popularniejszego UAP AC PRO od ubiquiti. Ubiquiti ma regularne aktualizacje oprogramowania i oprogramowania układowego dla swojego punktu dostępowego i kontrolera. Mniejsza aktualizacja Tplink
Reply
#8

sadboy napisał: Ubiquiti ma regularne aktualizacje oprogramowania i oprogramowania układowego dla swojego punktu dostępowego i kontrolera. Mniejsza aktualizacja Tplink U rytuał. Po prostu sprawdź stronę TP-Link wciąż nie aktualizuj fw 4 mój AP! Lepiej weźcie ubikwiti
Reply
#9

sadboy napisał: Ubiquiti ma regularne aktualizacje oprogramowania i oprogramowania układowego dla swojego punktu dostępowego i kontrolera. Mniejsza aktualizacja Tplink Tylko strona internetowa łącza Tp 2 aktualizacje oprogramowania układowego dla ich AP nie ma pewności, czy to wszystko, co wydali
Reply
#10

Moja zła wydaje się, że linia EAP nie jest niewygodna dla KRACK przynajmniej według łącza tp http:
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)