Coollaboratory Liquid MetalPad, czy ktoś ma z tym doświadczenie?
#1

Chcesz dowiedzieć się od hwz bros, czy warto to zrobić z kilku powodów?   1) wysokie przewodnictwo cieplne przy 82W
Reply
#2

Żaden z braci nie próbował wcześniej tego Liquid MetalPada?
Reply
#3

Nigdy nie próbuj przed leh Nadal używa starej metody, pasty termicznej o ziarnie grochu Wysyłane z OnePlus ONEPLUS A3003 przy użyciu GAGT
Reply
#4

słyszał świetne recenzje, ale nigdy nie próbował
Reply
#5

singupingu napisał: Nigdy nie próbuj przed leh Nadal używa starej metody, pasty termicznej o ziarnie grochu Wysyłane z OnePlus ONEPLUS A3003 przy użyciu GAGT Singupingu bro, jak nakładasz pastę termiczną? Tylko jedna kropla wielkości grochu w środku, a następnie dołączyć radiator powyżej? Aby pośrednio zacytować Gordona Ramseya, Niech wklej wykona pracę
Reply
#6

moveman69 napisał: Singupingu bro, jak nakładasz pastę termiczną? Tylko jedna kropla wielkości grochu w środku, a następnie dołączyć radiator powyżej? Aby pośrednio zacytować Gordona Ramseya, Niech wklej wykona pracę Tak, to, co większość z nas tutaj zwykle robi.
Reply
#7

Linus zrobił recenzję podobnego produktu, wydaje się całkiem pozytywny.
Reply
#8

Nie wiem, czy to jest warte, chociaż brzmi dobrze. Zakładając, że jest to lepsze od związków termicznych, nie sądzę, że będzie to miało znaczący wpływ. Nie mogę powiedzieć, z jakiego chłodziarki korzystasz, ale wolę zainwestować pieniądze w lepszą chłodziarkę na wypadek, gdybyś używał zapasowego.
Reply
#9

watzup_ken napisał: Nie wiem, czy to jest warte, chociaż brzmi dobrze. Zakładając, że jest to lepsze od związków termicznych, nie sądzę, że będzie to miało znaczący wpływ. Nie mogę powiedzieć, z jakiego chłodziarki korzystasz, ale wolę zainwestować pieniądze w lepszą chłodziarkę na wypadek, gdybyś używał zapasowego. watzup_ken bro, kupiłem ten cooler poniżej za jego bling i miejmy nadzieję, że także wydajność chłodzenia ... Wideo Jonsbo CR-401
Reply
#10

moveman69 napisał: watzup_ken bro, kupiłem ten cooler poniżej za jego bling i miejmy nadzieję, że także wydajność chłodzenia ... Wideo Jonsbo CR-401 Ile dostałeś od tao bao? Wygląda naprawdę ładnie.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)