Photoshop CS5: brak instrukcji
#1

Faceci,   Chcę sprawdzić, czy sklepy detaliczne sprzedają powyższy podręcznik i porównać do tego, co sprzedaje Amazon i Books Depository. Gdzie w Singapurze mogę znaleźć instrukcje obsługi komputera, jeśli w ogóle? Przeszukałem kilka dużych księgarń, takich jak Kinokuniya, ale bez skutku.   Dzięki.
Reply
#2

Jeśli jest za stary, nie ma ich na półkach, nie wiadomo, czy księgarnie IT w clementi obok NTUC Clementi wciąż są otwarte. Czy używasz komputera Mac? Możesz spróbować Affinity Photo for Photoshop alternative, to najlepsza wartość, wysoka wydajność i darmowa aktualizacja przez 2 lata. Znacznie lepiej i szybciej niż Photoshop, którego użyłem wcześniej.
Reply
#3

Używam komputera z systemem Windows i mam właśnie Photoshopa CS5. Po prostu coś, czego chciałem się nauczyć od 10 lat, ale nigdy tego nie robiłem. Czy sklep IT w Clementi znajduje się na poziomie gruntu, naprzeciw toru MRT? Właściwie to zatrzymuję się na Zachodzie, więc jest dla mnie wygodna, jeśli muszę to sprawdzić. Zgadnij, że tony sklepów IT w Funan nie sprzedają podręczników?
Reply
#4

Tak, to sklep skierowany do MRT. Wiem tylko, że jedyna księgarnia IT w Funan Mall wyprowadziła się wiele lat temu, jest mało prawdopodobne, aby inne sklepy sprzedawały książki. Jeśli w przyszłości będziesz musiał uruchomić Photoshop CC na Mac OS X, istnieją poważne problemy z wydajnością ze względu na kod źródłowy i złożoności, który zespół programistów opracował przez lata. Jeśli mimo to zainteresowałeś się, pobierz problem 2 i są dobre recenzje na temat zdjęcia, w tym link do filmu na temat dotykania modelu w pliku PDF (poszukaj przycisku odtwarzania). https://affinity.serif.com/en-gb/affinity-review/
Reply
#5

Dzięki twojemu napiwkowi udało mi się zlokalizować numer sklepu Clementi. Wezwany wczoraj, ale nie może się przedostać. Może się wyprowadził. Lub po prostu zamknięte na święta. Może to sprawdzić, kiedy następnym razem przejdę obok Clementiego. Magazyn Affinity wygląda wspaniale i profesjonalnie. Dodane do zakładek już. Dzięki!
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)