Nowy test superpozycji UNIGINE: publikuj swoje wyniki!
#1

Zaskoczony, że nie było nic na temat tego nowego testu intensywnego zabijania kart graficznych, mimo że obecnie nie mam kontaktu z komputerem. ale byłem bardzo podekscytowany, gdy pojawił się ten nowy test. O wiele lepszy i niesamowity niż 3DMark. Postanowiłem więc utworzyć na ten temat wątek.    SUPERPOSITION BENCHMARK   Zupełnie nowe narzędzie do testowania obciążenia GPU firmy UNIGINE. Oferuje także interaktywne wrażenia VR z obsługą Oculus Rift i HTC Vive.    KLUCZOWE CECHY Najwyższej jakości grafika obsługiwana przez silnik UNIGINE 2 Ekstremalne testy stabilności sprzętu Monitorowanie temperatury i zegara GPU Unikalna technologia dynamicznego oświetlenia SSRTGI (Global Space Traceed Global Illumination)   Doświadczenie VR (Oculus Rift i HTC Vive) Darmowy tryb eksploracji z mini-grami Ponad 900 interaktywnych obiektów Globalna integracja liderów Obsługa systemów Windows i Linux   Samotny profesor codziennie przeprowadza niebezpieczne eksperymenty w opuszczonej klasie. Mając obsesję na punkcie wynalazków i odkryć wykraczających poza najśmielsze marzenia, stara się udowodnić swoje pomysły.   Kiedy przyjedziesz do tego miejsca wczesnym rankiem, nie spotkasz go tam. Dziwne jest głośne uderzenie z laboratorium słyszane kilka chwil temu. Co to było? Masz jedyną szansę rzucić nieco światła na ten incydent, zagłębiając się głęboko w teorię kwantową: dokładna wizualna kontrola zapisów i instrumentów profesora pomoże podnieść zasłonę tajemnicy.    https://unigine.com/en/products/benc.../superposition             Mój sprzęt =>   Wynik: 3675 (w ekstremalnych ustawieniach 1080p)
Reply
#2

Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Czekam na VEGA
Reply
#3

Czekam, aż pierwsza osoba przebije znak 10k
Reply
#4

Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#5

Nigdy nie mówią, czy to DX11 czy DX12. Ale myślę, że to wciąż DX11 .... Już teraz 2017 ...
Reply
#6

Psycovirus napisał: Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Czekam na VEGA Niezły wynik! Prawie na równi z moim.
Reply
#7

Nitryl napisał: Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Czy to jest podkręcone?
Reply
#8

muddle napisał: Czekam, aż pierwsza osoba przebije znak 10k Na razie niemożliwe. Zakres 1080Ti wynosi zaledwie 6 tys. I ten test porównawczy nie obsługuje SLI
Reply
#9

980ti @ 1500/4000 Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#10

seekaliao napisał: Nigdy nie mówią, czy to DX11 czy DX12. Ale myślę, że to wciąż DX11 .... Już teraz 2017 ... To tylko DX11 i OpenGL 4.5. Jednak Ungine twierdzi, że doda DX12 n Vulkan w następnej wersji.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)