Czy router Link Link może połączyć się z routerem Linksys jako punkt dostępu?
#1

Już wcześniej mogłem połączyć dwa routery TP Link, ale nie mogę zrobić tego samego z głównym routerem internetowym Linksys.   Wcześniej główny router TP Link mógł być przedłużany o inny posiadany przeze mnie TP Link, ale nie mogę zrobić tego samego z głównym routerem Linksys.   Masz pomysł, jakiego rodzaju ustawień potrzebuję? Dzięki.
Reply
#2

Model Linksys to AC2600. Modele TP Link to TL WR842ND i WR740N. Dzięki.
Reply
#3

Chcesz ustawić router TP Link jako punkt dostępu? https://www.tp-link.com/us/faq-417.html
Reply
#4

Flash zarówno do dd wrt i link siebie. Łączę mój R7000 i moją łucznik tplink c9. Wysłane od Old Man Pressing For Emerytury za pomocą GAGT
Reply
#5

xonix napisał: Chcesz ustawić router TP Link jako punkt dostępu? https://www.tp-link.com/us/faq-417.html Tak, chcę. Spojrzę na to. Dzięki.
Reply
#6

Flash routera z najnowszym oprogramowaniem. Trochę. Z nich pochodzą. Z kreatorem konfiguracji wstępnej Użyłem dir868l jako przedłużacza do mojego routera Asus za pomocą akcji jednym kliknięciem
Reply
#7

gld998 napisał: Flash zarówno do dd wrt i link siebie. Łączę mój R7000 i moją łucznik tplink c9. Wysłane od Old Man Pressing For Emerytury za pomocą GAGT To zupełnie nowy linksys. Jeszcze tego nie zrobię. Dzięki!
Reply
#8

hotsoup16 napisał: Flash routera z najnowszym oprogramowaniem. Trochę. Z nich pochodzą. Z kreatorem konfiguracji wstępnej Użyłem dir868l jako przedłużacza do mojego routera Asus za pomocą akcji jednym kliknięciem DOBRZE. Sprawdzę najnowszy, ale to stary model. Może nie jest już obsługiwany.
Reply
#9

Większość starszych modeli routerów Linksys obsługuje funkcje AP. Nowsze mogą nie ... w zależności od dokładnego modelu ...
Reply
#10

KSeet napisał: Już wcześniej mogłem połączyć dwa routery TP Link, ale nie mogę zrobić tego samego z głównym routerem internetowym Linksys. Wcześniej główny router TP Link mógł być przedłużany o inny posiadany przeze mnie TP Link, ale nie mogę zrobić tego samego z głównym routerem Linksys. Masz pomysł, jakiego rodzaju ustawień potrzebuję? Dzięki. Zdecydowanie możesz podłączyć router TP-Link jako punkt dostępowy do routera Linksys. Wystarczy skorzystać z linku podanego przez xonix w poście nr 3. W ogóle nie ma potrzeby flashowania oprogramowania. Flashowanie może zepsuć router, jeśli nie zrobiłeś tego poprawnie. Jestem ciekawy, dlaczego TS nie chce używać dir-868l jako AP, aby cieszyć się bezprzewodową prędkością 3x3 zamiast routera N. Możesz łatwo uzyskać od 10 do 20 USD z karuzeli. Ponadto możesz łatwo wybrać tryb AP z menu, jeśli nie chcesz, aby działał jako router. Wysłane z 当 断 不断, 害人 害己 przy użyciu GAGT
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)