Zalecenie dotyczące nowego komputera
#1

Witaj, więc w końcu postanowiłem zaktualizować mój 5-letni komputer od zera, z wyjątkiem GPU. Szukam kompilacji, w której mogę grać w Dotę i jednocześnie uruchomić vmware (vmware używane głównie do uruchamiania niektórych skryptów nie będzie tak ciężkie). Budżet, którego szukam, jest poniżej 1k? Nie będę potrzebować dysku twardego, dysku SSD i karty graficznej, ponieważ mogę używać mojego starego. Potrzebujesz rekomendacji dla CPU, płyty głównej, pamięci RAM, zasilacza i przyzwoitego monitora. Dzięki!
Reply
#2

Sprawdź cenniki Wypisz tutaj, a my pomożemy Ci wybrać
Reply
#3

Shadowy napisał: Sprawdź cenniki Wypisz tutaj, a my pomożemy Ci wybrać gdzie mogę znaleźć cennik?
Reply
#4

Moohai napisał: gdzie mogę znaleźć cennik? Karta zakupów u góry chromu - pobierz cennik. Pobierz kilka do porównania.
Reply
#5

Jednostka centralna: Ryzen 5 3600 MB: MSI B450 Tomahawk Ram: Corsair LPX DDR4 16 gb 3200 MHz PSU: Coolermaster MWE gold 650W (Nie jestem pewien co do twojego GPU, ale powinno wystarczyć, chyba że jest potworem) Powinien zostać 200-300 $ na monitor ... zależy od ciebie, bo monitor jest dość subiektywny.
Reply
#6

Arxxxx napisał: Jednostka centralna: Ryzen 5 3600 MB: MSI B450 Tomahawk Ram: Corsair LPX DDR4 16 gb 3200 MHz PSU: Coolermaster MWE gold 650W (Nie jestem pewien co do twojego GPU, ale powinno wystarczyć, chyba że jest potworem) Powinien zostać 200-300 $ na monitor ... zależy od ciebie, bo monitor jest dość subiektywny. pochodzą z kompilacją wideo krok po kroku
Reply
#7

Arxxxx napisał: Jednostka centralna: Ryzen 5 3600 MB: MSI B450 Tomahawk Ram: Corsair LPX DDR4 16 gb 3200 MHz PSU: Coolermaster MWE gold 650W (Nie jestem pewien co do twojego GPU, ale powinno wystarczyć, chyba że jest potworem) Powinien zostać 200-300 $ na monitor ... zależy od ciebie, bo monitor jest dość subiektywny. Jak niezawodne są procesory AMD Cpus, nigdy wcześniej nie miałem procesora AMD i widziałem wiele złych recenzji na jego temat Jeśli chodzi o mój GPU, to 1070
Reply
#8

Moohai napisał: Jak niezawodne są procesory AMD Cpus, nigdy wcześniej nie miałem procesora AMD i widziałem wiele złych recenzji na jego temat Jeśli chodzi o mój GPU, to 1070 Zgodnie z tą logiką należy unikać technologii Intel ze względu na wszystkie problemy związane z bezpieczeństwem i wysoką temperaturą.
Reply
#9

Moohai napisał: Jak niezawodne są procesory AMD Cpus, nigdy wcześniej nie miałem procesora AMD i widziałem wiele złych recenzji na jego temat Jeśli chodzi o mój GPU, to 1070 Zastanawiam się, gdzie przeczytałeś o wszystkich „złych recenzjach” procesorów AMD Ryzen.
Reply
#10

Moohai napisał: Jak niezawodne są procesory AMD Cpus, nigdy wcześniej nie miałem procesora AMD i widziałem wiele złych recenzji na jego temat Jak wiarygodne są Motywy na PC, nigdy wcześniej nie kupowane od Motywów na PC i widziałem na nim wiele złych recenzji.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)