Starhub , M1 i Viewquest Porównanie umowa włókna
#1

Jestem obecnie na planie włókna 100Mbps M1, które wkrótce się zakończy .   Mam zakwalifikowani następujące oferty . Nie wiesz, który z nich będzie wszystkim zdecydować, czy był mną . zalecenia witamy   1) M1 300 Mbps - 29,90 / mth 2) Starhub 300 Mbps - 29,90 / mth 3 ) Viewquest 350 Mbps - 29.90 / mth
Reply
#2

oraz wszystkie 3 dun daje darmowy router, więc trzeba sprawdzić, które routera , ale na pewno tam zarówno dla M! lub VQ . BTW , dlaczego nie opublikować go na PC pokazuje boczny lub Network stronę?
Reply
#3

jeśli jesteś w porządku z gryzienie i streamingu i rzeczy z M1 , po prostu kontynuować plan 300Mbps m1 .... jeśli u są niezadowoleni z M1 następnie spróbuj VQ
Reply
#4

M1 39 1GB planu .
Reply
#5

Oczekiwanie na stinktel ....
Reply
#6

Wystarczy trzymać się aktualnej ISP, jeśli nie masz problemów z nimi w przeszłości. Jestem z włókna ST w ciągu ostatnich 4 + lat i nigdy nie miałem żadnych problemów lub w dół, chociaż czasami ludzie mówią ST bani. mogę uruchomić moje Bittorrents bez dławienia choć mówią jest zarządzanie pasmem przez św . lol Słyszałem wiele dobrych opinii o VQ w przeszłości i prawie chciał przenieść się , ale w ciągu ostatnich 1 roku lub tak , mieli poważne problemy czasowe dół co mnie kontynuować ST.
Reply
#7

Elijahonli napisał: jeśli jesteś w porządku z BTing i streamingu i rzeczy z M1 , po prostu kontynuować plan 300Mbps m1 .... jeśli u są niezadowoleni z M1 następnie spróbuj VQ Co się dzieje z M1 na tych aspektach ?
Reply
#8

Ponieważ nie jest takie powiedzenie , po prostu nadal korzystać z ISP , jeśli nie ma żadnych problemów.
Reply
#9

Jeśli było zmienić , netlink zaufania potrzebują czasu , aby aktywować 2nd port sieci światłowodowej , która może trwać bardzo długo (prawie 7 tygodni dla mnie). Przez to, by przywrócić M1 cenę Twojego 100mpbs PLAN do ceny oryginału. Jeśli nie wierzysz, możesz odkopać swój kontrakt z włókna M1 do czytania. W tym czasie swoją 2-ta portu to włączyć , byś zapłacił blisko 2 miesięcy od pierwotnej ceny . Należy kontynuować M1 , chyba że masz 2-3 miesiące pozostały z aktualnym M1 sub , można sobie pozwolić na czekanie za opóźnienie 2. aktywacji portu.
Reply
#10

Wydaje się, że im tylko StarHub użytkownik tutaj ? Im przy Starhub dla planów wiązek , włókno StarHub nie udało mi wcześniej od czasów szerokopasmowego kablowego.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)