Rig Przegląd do aktualizacji ?
#1

Rig Przegląd do aktualizacji ?
Reply
#2

Kzhan00b napisał: Choć gra została uruchomiona i otwiera menedżera zadań , a widząc, że wydawało się, że RAM (Tak na pewno jest ) i HDD biegł niemal na pełnych obrotach / zdolności , więc jestem bardzo ciekawy : [Pytanie 1 ]: Czy mój dysk twardy ograniczając wydajność w tym momencie również? Które zadania wykorzystujące maksymalnie RAM i HDD ?
Reply
#3

Koenig168 napisał: Które zadania wykorzystujące maksymalnie RAM i HDD ? Podczas gry Fallout 4 , to system zadań i Fallout 4 , głównie .
Reply
#4

Kzhan00b napisał: Podczas gry Fallout 4 , to system zadań i Fallout 4 , głównie . RAM / GPU / OS wyglądać wąskich gardeł ? Biorąc pod uwagę, że minimalne specyfikacje dla Fallout 4 jest 8GB, 64bit OS, a 7870 2GB . Esp RAM , ponieważ masz tylko 3,25 dostępne . Zacytować: Minimum Okna 8.07.10 ( 64 -bitowy system operacyjny wymagane ) Intel Core i5-2300 2,8 GHz / AMD Phenom II X4 945 3,0 GHz lub odpowiednik 8 GB pamięci RAM 30 GB wolnego miejsca na HDD NVIDIA GTX 550 Ti 2GB / AMD Radeon HD 7870 2GB lub równoważny
Reply
#5

Wah noobz !! Kup prosty nowego komputera sua M.2 SSD ,?
Reply
#6

Dodaj dodatkowe 4 GB pamięci RAM , należy zmienić system operacyjny do 64 bitów , jeżeli jego 32 bit i uaktualnić kartę graficzną do GTX 750ti powinno być wystarczające. Cooler polecam można się przyzwyczaić .
Reply
#7

Sprawdziłem myślę, że jest na DD3 .. kupić parę 8GB baranów ... następnie dodać GTX 750ti następnie dodać SSD .. powinny być pod ... 400 ale u trzeba sformatować do 64bit ..
Reply
#8

n00b dawno się nie widzieliśmy Myślę, że można dostać 750Ti , SSD i inny 4GB RAM ba Zmiana okna do 64 bit too Albo po prostu pójść na remont wiertnicy jak ja
Reply
#9

tarui04 napisał: Wah noobz !! Kup prosty nowego komputera sua M.2 SSD ,? Dawno się nie widzieliśmy. Wciąż tu trolling ludzi widzę . HA HA M.2 ? Kor kor kupić dla mnie?
Reply
#10

kaixax555 napisał: n00b dawno się nie widzieliśmy Myślę, że można dostać 750Ti , SSD i inny 4GB RAM ba Zmiana okna do 64 bit too Albo po prostu pójść na remont wiertnicy jak ja Wa naprawdę dawno się nie widzieliśmy . Teraz jeszcze student nie może w każdym razie amatorskie przeglądy Tak długo, a ty wciąż tu robi zalecenia wiertniczej
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)