Starhub porzuciła mnie . Gdzie mam iść teraz ?
#1

Byłem StarHub szerokopasmowego kabla klienta do domu Nie wiem ile lat . Zazwyczaj przed zakończeniem mój kontrakt 2 - lata , oni zadzwonić do mnie i oferują kilka zniżek i darmowych punktów lojalnościowych.   Więc wyobraź sobie moje szok kiedy dostałem mój ostatni rachunek i okazało się, że płacę regularną cenę teraz ( kiedyś $ 39; teraz 60 $ ), a moja umowa została zakończona. Co smuci mnie najbardziej to, że StarHub nawet nie przeszkadza mi zaoferować dodatkowe korzyści , aby zostać z nimi dłużej . Chyba oni naciskają na planach szerokopasmowych włókien zamiast i nie dbają o małych odbiorców niebędących włókien jak ja teraz .   Chyba nadszedł czas, aby przejść statku. Wszelkie sugestie na których statki powinny uważam ? Dzięki.
Reply
#2

M1 lub republiką , sh nie można go zmusić , nadal hv umowę jeśli nie rzuciłem Liao zzz , ich obsługa klienta coraz źle najgorsze
Reply
#3

sapphiretree napisał: Byłem StarHub szerokopasmowego kabla klienta do domu Nie wiem ile lat . Zazwyczaj przed zakończeniem mój kontrakt 2 - lata , oni zadzwonić do mnie i oferują kilka zniżek i darmowych punktów lojalnościowych. Więc wyobraź sobie moje szok kiedy dostałem mój ostatni rachunek i okazało się, że płacę regularną cenę teraz ( kiedyś $ 39; teraz 60 $ ), a moja umowa została zakończona. Co smuci mnie najbardziej to, że StarHub nawet nie przeszkadza mi zaoferować dodatkowe korzyści , aby zostać z nimi dłużej . Chyba oni naciskają na planach szerokopasmowych włókien zamiast i nie dbają o małych odbiorców niebędących włókien jak ja teraz . Chyba nadszedł czas, aby przejść statku. Wszelkie sugestie na których statki powinny uważam ? Dzięki. Ja również opuścił starfub .... maxonline ... cb ... użyłem , aby uzyskać 35 % zniżki obecnie 20 % NIA Siedział obok mnie dołączy MR
Reply
#4

Nie idź m1 to wszystko co mogę powiedzieć. Oszczędność cena nie jest tego warta.
Reply
#5

TS prawdopodobnie może wywołać SH podjąć dotychczasowego promo jako przedłużenia. Wiem SH (też wszystkie inne ISP) będzie działać rozmycie dziś , gdy umowa kończący się. Jak stwierdzono w T & C gdy umowa się skończyła, normalne rozliczeniowy odezwie. Wysłałem e-mail je na miesiąc przed końcem umowy , aby zapytać, czy może potrwać Home zagłębianie Pakiet ekspresowe (TV + Szerokopasmowy + Komórka BB ), a dalej kontrakt. Zadzwonili do mnie kilka dni temu i powiedzieć OK. Myślę, że jest ok, aby promo mnie , ponieważ mam SH telewizję , jak również i płacenia $ 62 / mth ( $ 26 mniej z tym promo )
Reply
#6

Idź do MR , czy Twój dom jest gotowy i włókna robi torrent / dl , jestem szczęśliwym użytkownikiem teraz ... M1 był dobry , dopóki nie udusić , a ostatnie przestoje . SH działa nadmiar mocy produkcyjnych i Angmoh CEO bochap abt BB. U można zobaczyć zmianę postawy w zakresie CSR , a nie chętni do zaoferowania w ogóle .... Singtel , nie używać ich do przejścia 10 rokiem życia ....
Reply
#7

Idź porozmawiać la bro przed u oczekiwać od nich , aby dbać o u. Ostatecznie u musiał walczyć o własne ur jeden świadczeń
Reply
#8

każdy plan włókna 100m 39 dolarów dla mnie , aby się zarejestrować
Reply
#9

SH nie daje trąbienie o ciebie. I porzuciła SH ubiegłym roku . Byłem na próbie kablowej (1997 lub 8ish ) aż do roku ubiegłego. Teraz jestem na superinternet . Super prędkość. Kosztuje mniej miesięcznie niż to, co zapłacił za mojego kabla jednak impuls prędkości jest niesamowite. Szczęśliwy jak skowronek . SH mogą iść latać latawca.
Reply
#10

Hi po prostu podzielić się ze wszystkimi tutaj , byłoby najlepiej trzymać tropić twój własnego kontraktu z żadnym z tych 3 ISP. Bo nigdy nie będzie prosić Aby ponownie umowę czy też nie , dopóki nie okazało się, swój rachunek Sky High . Wszystkie te trzy ISP są takie same jak oni zarabiać od ciebie , jedyną rzeczą, można zrobić, aby monitorować swój rachunek , jak również wszelkie Państwa zamówienia kończy . Więc nie gniewaj się , dlaczego nigdy nie nazywają .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)