cs-joke.pl forum
Asus PCE-AC68 wydaje szumiący dźwięk - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: Asus PCE-AC68 wydaje szumiący dźwięk (/thread-25350.html)

Pages: 1 2


Asus PCE-AC68 wydaje szumiący dźwięk - shreeshesh - 07 Apr 2018

Niedawno zainstalowałem kartę bezprzewodową Asus na moim nowym komputerze i robi to głośno, gdy jest połączenie / pobieranie danych. Brzęczenie pokrywa się z miganiem niebieskiej diody LED stanu karty - czy to normalne, czy powinienem zwrócić kartę / RMA?   Jest to najgłośniejszy komponent w moim systemie (moi fani są bardzo cicho) i irytujące jest to, że zbudowaliśmy cichy komputer z kartą bezprzewodową, wytwarzając cały ten hałas.   Dzięki!


RE: Asus PCE-AC68 wydaje szumiący dźwięk - saramitra - 07 Apr 2018

powinien być cewka skomleć ...? ale myślę, że możesz spróbować szczęścia


RE: Asus PCE-AC68 wydaje szumiący dźwięk - anumolrafaanumol - 07 Apr 2018

monikernemo napisał: powinien być cewka skomleć ...? ale myślę, że możesz spróbować szczęścia ale czy to normalna operacja? czy zwrócę go do sklepu?


RE: Asus PCE-AC68 wydaje szumiący dźwięk - bigbadwolf94 - 07 Apr 2018

localITguy napisał: głośnik lub zestaw słuchawkowy?


RE: Asus PCE-AC68 wydaje szumiący dźwięk - leylacafferata - 07 Apr 2018

localITguy napisał: głośnik lub zestaw słuchawkowy? głośnik, ale są wyłączone i niepodłączone. Hałas zdecydowanie pochodzi z karty bezprzewodowej.


RE: Asus PCE-AC68 wydaje szumiący dźwięk - mistyijensen - 07 Apr 2018

atypicalsingaporean napisał: głośnik, ale są wyłączone i niepodłączone. Hałas zdecydowanie pochodzi z karty bezprzewodowej. czy próbowałeś zestawu słuchawkowego? zobacz czy masz ten sam problem?


RE: Asus PCE-AC68 wydaje szumiący dźwięk - denisse.elmudesi - 07 Apr 2018

localITguy napisał: czy próbowałeś zestawu słuchawkowego? zobacz czy masz ten sam problem? W tej chwili nie ma żadnych komponentów audio podłączonych do komputera ...? dlaczego ma to znaczenie, jeśli podłączę zestaw słuchawkowy lub głośniki?


RE: Asus PCE-AC68 wydaje szumiący dźwięk - erland.lundby - 07 Apr 2018

atypicalsingaporean napisał: W tej chwili nie ma żadnych komponentów audio podłączonych do komputera ...? dlaczego ma to znaczenie, jeśli podłączę zestaw słuchawkowy lub głośniki? Zabawne jest to, że mam ten sam problem, Posiadam dongle USB Wi-Fi i wydaje mi się, że słyszę szum z zestawu słuchawkowego i głośnika. jakkolwiek nie na zewnątrz kiedy odłączam klucz sprzętowy, wydaje się, że przestał. co przypuszczam, że powinna to być jakaś ingerencja dongla wifi. powinieneś spróbować wrócić i zobaczyć, czy po wymianie słychać brzęczenie powodzenia .


RE: Asus PCE-AC68 wydaje szumiący dźwięk - doctorkurochka - 07 Apr 2018

localITguy napisał: Zabawne jest to, że mam ten sam problem, Posiadam dongle USB Wi-Fi i wydaje mi się, że słyszę szum z zestawu słuchawkowego i głośnika. jakkolwiek nie na zewnątrz kiedy odłączam klucz sprzętowy, wydaje się, że przestał. co przypuszczam, że powinna to być jakaś ingerencja dongla wifi. powinieneś spróbować wrócić i zobaczyć, czy po wymianie słychać brzęczenie powodzenia . dzięki! dźwięk nadchodzi bezpośrednio z karty PCIe; Przesunąłem bardzo czuły mikrofon wokół obudowy i to zdecydowanie jest karta. Dźwięk zniknął za każdym razem, gdy wyłączam radio Wifi, a brzęczenie wydaje się skorelowane z miganiem diody LED. Układ wifi nie powinien generować hałasu samoczynnie - może to przełączanie diody LED powoduje hałas?


RE: Asus PCE-AC68 wydaje szumiący dźwięk - wheelerlink7856 - 07 Apr 2018

atypicalsingaporean napisał: dzięki! dźwięk nadchodzi bezpośrednio z karty PCIe; Przesunąłem bardzo czuły mikrofon wokół obudowy i to zdecydowanie jest karta. Dźwięk zniknął za każdym razem, gdy wyłączam radio Wifi, a brzęczenie wydaje się skorelowane z miganiem diody LED. Układ wifi nie powinien generować hałasu samoczynnie - może to przełączanie diody LED powoduje hałas? najprawdopodobniej wadliwa karta, wymień ją. i aktualizuj. tutaj. chciałbym wiedzieć.