cs-joke.pl forum
Nie więcej szerokopasmowego dla M1 - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: Nie więcej szerokopasmowego dla M1 (/thread-29151.html)

Pages: 1 2


Nie więcej szerokopasmowego dla M1 - rinjanijelek - 06 Jun 2019

M1 przestał oferować pakiety / rabaty na wszystkie plany dostępu szerokopasmowego ... chciał odnowić mój plan 30 Mb / s, ale facet z M1 twierdzi, że nie ma już pakietów dla Internetu szerokopasmowego.   W końcu ... chciałem obciążyć mnie abonamentem w wysokości 90 USD miesięcznie za plan szerokopasmowy 30 Mb / s .. WTF ?! Mój dom nie jest jeszcze gotowy na świat, co mam zrobić?   Tulanz ... kończy M1 i przełącza się na plan Singtel 15mbps.


RE: Nie więcej szerokopasmowego dla M1 - antoniofantinato74 - 06 Jun 2019

Grandturismo napisał: M1 przestał oferować pakiety / rabaty na wszystkie plany dostępu szerokopasmowego ... chciał odnowić mój plan 30 Mb / s, ale facet z M1 twierdzi, że nie ma już pakietów dla Internetu szerokopasmowego. W końcu ... chciałem obciążyć mnie abonamentem w wysokości 90 USD miesięcznie za plan szerokopasmowy 30 Mb / s .. WTF ?! Mój dom nie jest jeszcze gotowy na świat, co mam zrobić? Tulanz ... kończy M1 i przełącza się na plan Singtel 15mbps. Plan kablowy? ...


RE: Nie więcej szerokopasmowego dla M1 - denisse.elmudesi - 06 Jun 2019

Równie dobrze może zarejestrować się za 59 USD za miesiąc z bezpłatną instalacją TP


RE: Nie więcej szerokopasmowego dla M1 - oussa.samadi - 06 Jun 2019

Grandturismo napisał: M1 przestał oferować pakiety / rabaty na wszystkie plany dostępu szerokopasmowego ... chciał odnowić mój plan 30 Mb / s, ale facet z M1 twierdzi, że nie ma już pakietów dla Internetu szerokopasmowego. W końcu ... chciałem obciążyć mnie abonamentem w wysokości 90 USD miesięcznie za plan szerokopasmowy 30 Mb / s .. WTF ?! Mój dom nie jest jeszcze gotowy na świat, co mam zrobić? Tulanz ... kończy M1 i przełącza się na plan Singtel 15mbps. tak lepiej zakończ m1 idź do singtel 15mpbs plan poczekaj, aż światłowód będzie gotowy, a będziesz miał większy wybór


RE: Nie więcej szerokopasmowego dla M1 - klmandra965 - 06 Jun 2019

Kabel M1 dobry meh? Dlaczego przeszkadzasz?


RE: Nie więcej szerokopasmowego dla M1 - chickrock69 - 06 Jun 2019

Law Ark napisał: Równie dobrze może zarejestrować się za 59 USD za miesiąc z bezpłatną instalacją TP Grandturismo mówi: „Mój dom nie jest jeszcze gotowy na włókna”


RE: Nie więcej szerokopasmowego dla M1 - samojm - 06 Jun 2019

łączy szerokopasmowych, muszą widzieć pipe z zielonej i czerwonej rury, więc myślę, że równie dobrze i skupić się na włóknie, nad którym mają rzeczywistą kontrolę.


RE: Nie więcej szerokopasmowego dla M1 - sanvijna - 06 Jun 2019

Ten ruch nie pozostawia abonentom żadnego wyboru, jak tylko zakończyć z nimi, zanim światłowód ...


RE: Nie więcej szerokopasmowego dla M1 - abhiprofession526 - 06 Jun 2019

Również na tej samej łodzi, na kablu M1, ale wkrótce trzeba będzie przełączyć się na Starhub, ponieważ w mojej okolicy nie ma włókien.


RE: Nie więcej szerokopasmowego dla M1 - kartikya.rai - 06 Jun 2019

dostać się do Fiber ~ dobrze i szybko.