cs-joke.pl forum
Film na Facebooku utrzymuje buforowanie za pomocą SingTel 1Gbps Unlimited. - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: Film na Facebooku utrzymuje buforowanie za pomocą SingTel 1Gbps Unlimited. (/thread-25308.html)

Pages: 1 2


RE: Film na Facebooku utrzymuje buforowanie za pomocą SingTel 1Gbps Unlimited. - erland.lundby - 05 Apr 2018

Crimsom napisał: Używanie acadyan ac1900. Wyniki Speedtest są w porządku. Bez problemów z surfowaniem po sieci i pobieraniem. Ale Facebook przerywany. Czasami gładka czasami niepewna. Zwłaszcza dni tygodnia, buforowanie wideo co 3-5 sekund czy korzystasz z aplikacji Facebook lub wersji strony za pomocą przeglądarki? Jeśli używasz przeglądarki, czy próbowałeś wyczyścić historię przeglądarki i pamięć podręczną? Kiedyś miałem taki problem, zanim użyłem nielimitowanego światłowodu, ale potem zresetowałem przeglądarkę. zgodnie z pomocą Facebooka mówi, że niektóre dodatki mogą również powodować niekompatybilność w niektórych przeglądarkach.


RE: Film na Facebooku utrzymuje buforowanie za pomocą SingTel 1Gbps Unlimited. - gpersich - 05 Apr 2018

renfred89 napisał: czy korzystasz z aplikacji Facebook lub wersji strony za pomocą przeglądarki? Jeśli używasz przeglądarki, czy próbowałeś wyczyścić historię przeglądarki i pamięć podręczną? Kiedyś miałem taki problem, zanim użyłem nielimitowanego światłowodu, ale potem zresetowałem przeglądarkę. zgodnie z pomocą Facebooka mówi, że niektóre dodatki mogą również powodować niekompatybilność w niektórych przeglądarkach. Mój Google Chrome na Windows 10, aplikacja Facebook na iPhone'a i iPada mają ten sam problem. Iphone wyłączyć wifi, a następnie można ładować filmy płynnie na 4G. Jakiś kanał do informacji zwrotnej dla kompetentnej pod względem technicznym osoby w singelu? Te zwykłe GUS prawdopodobnie dadzą standardowe odpowiedzi szablonowe, takie jak restart routera, słaby sygnał WiFi, zakłócenia itp.


RE: Film na Facebooku utrzymuje buforowanie za pomocą SingTel 1Gbps Unlimited. - rinjanijelek - 05 Apr 2018

Crimsom napisał: Mój Google Chrome na Windows 10, aplikacja Facebook na iPhone'a i iPada mają ten sam problem. Iphone wyłączyć wifi, a następnie można ładować filmy płynnie na 4G. Jakiś kanał do informacji zwrotnej dla kompetentnej pod względem technicznym osoby w singelu? Te zwykłe GUS prawdopodobnie dadzą standardowe odpowiedzi szablonowe, takie jak restart routera, słaby sygnał WiFi, zakłócenia itp. upuść Singtel jako prywatną wiadomość na hwz, są one dość szybkie w dotarciu do społeczności tutaj. czy mogę zapytać, czy zresetowałeś wcześniej router?


RE: Film na Facebooku utrzymuje buforowanie za pomocą SingTel 1Gbps Unlimited. - sweetmsava - 05 Apr 2018

Crimsom napisał: Mój Google Chrome na Windows 10, aplikacja Facebook na iPhone'a i iPada mają ten sam problem. Iphone wyłączyć wifi, a następnie można ładować filmy płynnie na 4G. Jakiś kanał do informacji zwrotnej dla kompetentnej pod względem technicznym osoby w singelu? Te zwykłe GUS prawdopodobnie dadzą standardowe odpowiedzi szablonowe, takie jak restart routera, słaby sygnał WiFi, zakłócenia itp. Korzystam z 1bbps domowego planu światłowodowego z singtel. youtube, filmy na Facebooku nie ma problemu, zarówno na moim laptopie, jak i na iPhone'a nie ma problemu. za pomocą routera netgear nighthawk x6.