cs-joke.pl forum
Przepustowość sieci Internet & Clinic - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: Przepustowość sieci Internet & Clinic (/thread-10482.html)

Pages: 1 2


Przepustowość sieci Internet & Clinic - eytan.behmoaras - 11 Dec 2016

Ja kupiłem ASUS RT- AC66U , który został wprowadzony do obrotu mają możliwości IPv6 w celu połączenia sieci Native IPv6 ViewQwest i aktualną odpowiedź udzielona przez ViewQwest że zarówno ASUS RT- N66U i RT- AC66U nie działają z ich sieci IPv6 , nawet z najnowsza wersja oprogramowania , ponieważ nie są jeszcze błędy .     Standardy sieciowe wymienionych dla obu modeli N66U & AC66U - IEEE 802.11a , IEEE 802.11b , IEEE 802.11g , IEEE 802.11n , IPv4 , IPv6         Czy mogę zapytać, kiedy możemy mieć implementację ASUS jest IPv6 , który działa lokalnie ?   Dzięki, hikki .


RE: Przepustowość sieci Internet & Clinic - adrienvigneron - 11 Dec 2016

lovehikki napisał: Ja kupiłem ASUS RT- AC66U , który został wprowadzony do obrotu mają możliwości IPv6 w celu połączenia sieci Native IPv6 ViewQwest i aktualną odpowiedź udzielona przez ViewQwest że zarówno ASUS RT- N66U i RT- AC66U nie działają z ich sieci IPv6 , nawet z najnowsza wersja oprogramowania , ponieważ nie są jeszcze błędy . Standardy sieciowe wymienionych dla obu modeli N66U & AC66U - IEEE 802.11a , IEEE 802.11b , IEEE 802.11g , IEEE 802.11n , IPv4 , IPv6 Czy mogę zapytać, kiedy możemy mieć implementację ASUS jest IPv6 , który działa lokalnie ? Dzięki, hikki . Mogę zapytać, dlaczego pęd za to?


RE: Przepustowość sieci Internet & Clinic - wredeemma - 11 Dec 2016

Gribber napisał: Mogę zapytać, dlaczego pęd za to? Cóż, po zapłaceniu za czymś do pracy , że ma i określone dla ... Dlaczego nie ?


RE: Przepustowość sieci Internet & Clinic - slajdb - 11 Dec 2016

lovehikki napisał: Cóż, po zapłaceniu za czymś do pracy , że ma i określone dla ... Dlaczego nie ? mam przewagę go używać ?


RE: Przepustowość sieci Internet & Clinic - atlanta.boi.92 - 11 Dec 2016

Gribber napisał: mam przewagę go używać ? "Największą poprawę przed pójściem IPv6 zostanie znacznie zmniejszona opóźnień podczas przechodzenia przez internet, ale to naprawdę tylko owocować kiedy popularne trasy w internecie przejść IPv6. " Chciałem sprawdzić, czy to jest rzeczywiście prawdziwe, ale ASUS IPv6 nie działa , ponieważ ma . Tak , myślę, że ASUS będą musieli rozwiązać ten problem przed I może sprawdzić zalety , prawda ? Plus, nie widzę D- Link lub Linksys / Cisco upuszczenie kuli w tej sprawie , gdy twierdzą, że ich routery był zgodny z IPv6 . Cóż, mam nadzieję , że to doskonały zespół wsparcia technicznego ASUS może rozwiązać ten problem , który nie powinien mieć miejsce w pierwszym rzędzie wkrótce. Zbyt dużo , aby poprosić o ?


RE: Przepustowość sieci Internet & Clinic - wheelerlink7856 - 11 Dec 2016

lovehikki napisał: "Największą poprawę przed pójściem IPv6 zostanie znacznie zmniejszona opóźnień podczas przechodzenia przez internet, ale to naprawdę tylko owocować kiedy popularne trasy w internecie przejść IPv6. " Chciałem sprawdzić, czy to jest rzeczywiście prawdziwe, ale ASUS IPv6 nie działa , ponieważ ma . Tak , myślę, że ASUS będą musieli rozwiązać ten problem przed I może sprawdzić zalety , prawda ? Plus, nie widzę D- Link lub Linksys / Cisco upuszczenie kuli w tej sprawie , gdy twierdzą, że ich routery był zgodny z IPv6 . Cóż, mam nadzieję , że to doskonały zespół wsparcia technicznego ASUS może rozwiązać ten problem , który nie powinien mieć miejsce w pierwszym rzędzie wkrótce. Zbyt dużo , aby poprosić o ? nah . Jestem po prostu ciekawy.


RE: Przepustowość sieci Internet & Clinic - spikeball17 - 11 Dec 2016

Gribber napisał: nah . Jestem po prostu ciekawy. Równie dobrze można również zwrócić o mnie stwierdzając, o części których podświetlone na czerwono , czy jeśli to prawda , prawda? Jeśli jesteś naprawdę neutralny i po prostu ciekawy .


RE: Przepustowość sieci Internet & Clinic - hammock720 - 11 Dec 2016

lovehikki napisał: "Największą poprawę przed pójściem IPv6 zostanie znacznie zmniejszona opóźnień podczas przechodzenia przez internet, ale to naprawdę tylko owocować kiedy popularne trasy w internecie przejść IPv6. " IPv6 nie rozwiązuje latencję. To po prostu rozwiązać brak adresu i usuwania NAT. Należy przeczytać na bufferbloat jest to związane z opóźnieniami problemu. Obecnie OpenWRT / CeroWRT jest pracować na rozwiązanie go w ramach projektu Linux i tak to działa.


RE: Przepustowość sieci Internet & Clinic - abbymo7 - 11 Dec 2016

ArcticCheetah napisał: IPv6 nie rozwiązuje latencję. To po prostu rozwiązać brak adresu i usuwania NAT. Należy przeczytać na bufferbloat jest to związane z opóźnieniami problemu. Obecnie OpenWRT jest pracować na rozwiązanie go w ramach projektu Linux i tak to działa. Chyba niektórzy ( nie ty, ArcticCheetah - Podziwiam jak masz zabawy z systemu OpenWrt i wszystkich modyfikacji sprzętowych masz lutowanych up) są po prostu brakuje punktu przy czym jeśli produkt ma być określone i sprzedawane za posiadanie pewne funkcje i ta funkcja działa tak jak ma być , powinna być ustalona tak szybko, jak to możliwe. Nie lubię czekać 1 lub 2 lata w dół drogi i pewnego dnia , producent czuje się szczęśliwy z tego powodu i uwalnia poprawka dla niego. To nie jest poprawna.


RE: Przepustowość sieci Internet & Clinic - basa414 - 11 Dec 2016

lovehikki napisał: Chyba niektórzy (nie ty, ArcticCheetah - Podziwiam jak masz zabawy z systemu OpenWrt i wszystkich modyfikacji sprzętowych masz lutowanych up) są po prostu brakuje punktu przy czym jeśli produkt ma być określone i sprzedawane za posiadanie pewne funkcje i ta funkcja działa tak jak ma być, powinna być ustalona tak szybko, jak to możliwe. Nie lubię czekać 1 lub 2 lata w dół drogi i pewnego dnia, producent czuje się szczęśliwy z tego powodu i uwalnia poprawka dla niego. To nie jest poprawna. Kwestia bufferbloat jest problem z siecią internet, gdzie zwiększone problemy z opóźnieniami bufora przyczyną. Będzie to miało wpływ krytycznych aplikacji takich jak VoIP czasu itp Więc CeroWrt jest pochodną projektu Linux opierając go na OpenWRT do tworzenia algorytmów, aby rozwiązać ten problem. Tylko Systems używając wersji jądra 3.3 powyżej dostanie patcha. I to działa. Prawdopodobnie nie dostanie, bo poprawki 1) Systemy Embbeded OEM prawie nigdy uaktualnienia jądra wystarczy spojrzeć na swojej najnowszej ASUS nadal opiera się na starożytnej wersji 2.6