cs-joke.pl forum
Internet pozostaje podejrzanego współlokatora pobieranie z serwisów porce - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: Internet pozostaje podejrzanego współlokatora pobieranie z serwisów porce (/thread-10696.html)

Pages: 1 2


Internet pozostaje podejrzanego współlokatora pobieranie z serwisów porce - sduckham - 11 Dec 2016

Zazwyczaj Internet nie będzie tak źle, pozostają jednak w trakcie gry czasami zaczynają tyle mocno od 30ms ping będzie eskalować do 400ping . Po twardym resecie na routerze , będzie dobrze przez jakiś czas potem znowu w tyle . Podejrzewam , że mój lokator jest Pobieranie z tych stron Chinach. Wszelkie sposoby , aby sprawdzić lub rozwiązać ten problem? będę potrzebował dowodu przed konfrontacji lokatorów Chiny .


RE: Internet pozostaje podejrzanego współlokatora pobieranie z serwisów porce - pulikantishreyareddy - 11 Dec 2016

Właśnie zmienił hasło routera


RE: Internet pozostaje podejrzanego współlokatora pobieranie z serwisów porce - angieobryan - 11 Dec 2016

Uzyskaj router z życzeniem i raportowania przepustowości


RE: Internet pozostaje podejrzanego współlokatora pobieranie z serwisów porce - pedro.trinidad - 11 Dec 2016

Żadna inna droga dla mnie, aby sprawdzić, kto jest aktualnie robi , co w jego internecie? = /


RE: Internet pozostaje podejrzanego współlokatora pobieranie z serwisów porce - mandie.nitschke - 11 Dec 2016

Co znajduje się router ? Jeśli masz dobry router z QoS porządnych , LGD SHD być ok . Mogę gry kiedy torrent, ping tylko zwiększy się nieznacznie.


RE: Internet pozostaje podejrzanego współlokatora pobieranie z serwisów porce - d.t.smith6 - 11 Dec 2016

Jeśli ten plan jest udostępniona, po prostu trzeba zmienić plan indziej


RE: Internet pozostaje podejrzanego współlokatora pobieranie z serwisów porce - sparkle.kimbrough - 11 Dec 2016

rawrz90 napisał: Żadna inna droga dla mnie, aby sprawdzić, kto jest aktualnie robi , co w jego internecie? = / Dobry router może również obsługiwać i pochodzą z monitorem ruchu . Jeśli chcesz monitorować , można spróbować : Microsoft Network Monitor Agent internetowy Traffic Wireshark I wiele więcej , niektóre darmowe, a niektóre płatne . Mam nadzieję, że to pomoże


RE: Internet pozostaje podejrzanego współlokatora pobieranie z serwisów porce - allieangel11 - 11 Dec 2016

funshion ... sprawdzić, czy interfejs sieciowy routera ma ur ' ruchu ' wykorzystanie ..


RE: Internet pozostaje podejrzanego współlokatora pobieranie z serwisów porce - umeshkmonu - 11 Dec 2016

rawrz90 napisał: Żadna inna droga dla mnie, aby sprawdzić, kto jest aktualnie robi , co w jego internecie? = / Sprawdź uPnP stronę routera za wszelkie podejrzane działania , np : Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz


RE: Internet pozostaje podejrzanego współlokatora pobieranie z serwisów porce - spikeball17 - 11 Dec 2016

monitoruje pierwszą następnie przejść wpisać jeden fałszywy ISP ostrzegawczy list i pokazać im,